پایگاه خبری تلحیلی رسا نشر

باند فروش سلاح در فضای مجازی فروریخت

 

وی افزود: با شناسایی هویت اعضای این باند و مخفیگاه آنها در حوالی بزرگراه «خلیج فارس»، نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری این افراد و بررسی از داخل مخفیگاهشان اخذ شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: در این عملیات که در صبح روز هفدهم خرداد ماه انجام شد، چهار متهم دستگیر و دو قبضه سلاح جنگی، فشنگ، ادوات و تجهیزات نظامی و مقادیری مواد مخدر کشف شد.فضای مجازی, باند فروش سلاح در فضای مجازی فروریخت, رسا نشر - خبر روز

وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی صورت گرفته محل تهیه این سلاح‌ها را یکی از استان‌های جنوبی کشور اعلام کردند که تلاش برای دستگیری آنان نیز در دستور کار قرار دارد.

ذوالقدری با بیان اینکه هر چهار متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند. خاطر نشان کرد: از آنجا که وجود سلاح غیر مجاز بسترساز جرایم خشن اعم از تیراندازی، قتل و سرقت‌های مسلحانه است، نیروی انتظامی با جدیت تمام و قاطعانه با قاچاقچیان سلاح و مهمات برخورد می‌کند.

۴۷۲۳۱

منبع: خبر آنلاین


منبع:خبرآنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه