آیفون ۱۳ با  رنگ نارنجی عرضه می‌شود

 

برای هر نسل جدید آیفون، اپل یک رنگ قهرمان جدید انتخاب می‌کند، سال گذشته این رنگ آبی بود، قبل از آن نیز سبز بود. امسال این رنگ  می‌تواند نارنجی باشد.آیفون ۱۳ با  رنگ نارنجی عرضه می‌شود|خبر فوری
آیفون ۱۳ با  رنگ نارنجی عرضه می‌شود|خبر فوری
برای هر نسل جدید آیفون، اپل یک رنگ قهرمان جدید انتخاب می‌کند، سال گذشته این رنگ آبی بود، قبل از آن نیز سبز بود. امسال این رنگ  می‌تواند نارنجی باشد.
آیفون ۱۳ با  رنگ نارنجی عرضه می‌شود|خبر فوری
شاید تصور کنید نارنجی، یک رنگ نسبتاً روشن است، اما به خاطر داشته باشید که اپل معمولاً رنگ قهرمان را به دو قسمت تقسیم می‌کند، مثلا  “آبی اقیانوسی ملایم” آیفون ۱۲ پرو و ۱۲ پرو مکس اشباع کمتری نسبت به “آبی”  به کار رفته در ۱۲ و ۱۲ مینی دارد. این مورد در مورد سری ۱۱ نیز وجود داشت که شامل سبز نیمه شب در مقابل سبز معمولی می‌شد.
آیفون ۱۳ با  رنگ نارنجی عرضه می‌شود|خبر فوری
رندر فاش شده از  آیفون ۱۳ که نشان دهنده یک رنگ نارنجی است، نویدبخش تغییر مهیج است.
به هر حال، ما قبلاً عکسی از نمونه اولیه آیفون ۱۳ مینی به رنگ آبی به علاوه رندر‌های آیفون ۱۳ با رنگ قرمز دیده ایم. علاوه بر این، احتمالاً رنگ‌های سفید و سیاه / خاکستری استاندارد را نیز بدست خواهیم آورد.
آیفون ۱۳ با  رنگ نارنجی عرضه می‌شود|خبر فوری
اگر رنگ را کنار بگذاریم، نسل آیفون ۱۳ عمدتا به همان طراحی باقی خواهد ماند با چند استثنا – یک شکاف کوچکتر، برجستگی‌های دوربین کمی بزرگتر در پشت و چند جزئیات دیگر (به عنوان مثال LiDAR در همه مدل ها).
 
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.