پایگاه خبری تلحیلی رسا نشر

خداحافظی ال جی با صنعت تلفن همراه

 

به نظر می‌رسد شایعات درباره خروج برند ال جی از تجارت تلفن همراه حقیقت دارد. به خصوص با توجه به این که تجارت تلفن همراه ال جی در شش سال گذشته با ضرر خالص کار کرده و به نوعی بن بست برخورد کرده است.

راه‌های کمی وجود دارد که ال جی بتواند در صنعت تلفن همراه باقی بماند. گزارش جدید The Korea Times با استناد به منابع صنعتی ادعا می‌کند که ال جی از هفته آینده خروج خود از بازار تلفن‌های هوشمند را تأیید خواهد کرد. این گزارش مشخص می‌کند که هفته آینده، ۵ آوریل، تصمیم گیری درباره سرنوشت بخش تلفن همراه ال جی، با اعلامیه رسمی اعلام خواهد شد.تلفن ال جی, خداحافظی ال جی با صنعت تلفن همراه, رسا نشر - خبر روز

تلفن ال جی, خداحافظی ال جی با صنعت تلفن همراه, رسا نشر - خبر روز

طی هفته‌های گذشته بار‌ها و بار‌ها شایعات درباره فروش بخش تلفن همراه ال جی تکذیب شد. اکنون بار دیگر این شایعات قدت گرفته و به عبارتی رنگ و بوی حقیقت گرفته اند.

یک مقام ال جی الکترونیکس اظهار داشت که این شرکت چندین استراتژی را برای تجارت تلفن همراه خود در نظر گرفته است از جمله فروش کل بخش و همچنین فروش تقسیم شده و خارج شدن کامل از تجارت گوشی‌های هوشمند.

 


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه