پایگاه خبری تلحیلی رسا نشر

اعلام اسامی شهرهای جدید قرمز و نارنجی/ مهلت ۷۲ ساعته به مسافران

 

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه ای ضمن اعلام اسامی شهرهای دچار تغییر رنگ بندی، از مردم خواسته شده از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه شماره ۷ خود ضمن اعلام اسامی شهرهای جدیدی که به محدوده زرد و قرمز وارد شده‌اند از مردم خواست از سفرهای غیرضروری به این شهرها بپرهیزند و به پلاک‌های غیر بومی فرصت داد تا ۷۲ ساعت از این شهرها خارج شوند.

متن کامل این اطلاعیه، بدین شرح است:

در پی تغییر وضعیت برخی شهرهای کشور کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ضمن اعلام اسامی شهرهای مورد نظر به شرح ذیل از عموم هم وطنان و مردم شریف درخواست داشت تا ضمن توجه و اجرای موارد ذکر شده در اطلاعیه‌های شماره ۵ و ۶ این کمیته از انجام سفرهای غیر ضروری پرهیز کرده و آن را به زمان مناسب‌تری موکول کنند.شهرهای قرمز . نارنجی, اعلام اسامی شهرهای جدید قرمز و نارنجی/ مهلت ۷۲ ساعته به مسافران, رسا نشر - خبر روز
بر این اساس اسامی شهرهای تغییر وضعیت داده اعلام می‌شود:

۱- استان آذربایجان شرقی:
– جلفا از زرد به نارنجی
– سراب از نارنجی به قرمز

۲- استان آذربایجان غربی:
– شهرهای بوکان و سردشت از زرد به نارنجی

۳- استان اصفهان:
– خواستار از نارنجی به قرمز
– مبارکه از زرد به نارنجی

۴- استان ایلام:
– آبدانان از زرد به نارنجی

۵- استان تهران:
– دماوند از نارنجی به قرمز

۶- استان خوزستان:
– شهرهای ایذه و بهبهان از نارنجی به قرمز

۷- استان کردستان:
– قروه از زرد به نارنجی

۸- استان کرمانشاه
– اسلام آباد غرب از زرد به نارنجی

از تمامی هموطنانی که از سایر شهرها و استان‌ها به این شهرها سفر کرده‌اند، درخواست می‌شود ظرف ۷۲ ساعت به منازل خود بازگردند. شایان ذکر است در صورت عدم توجه به خروج در مهلت تعیین شده خودروهای با پلاک غیر بومی در این شهرها اعمال قانون خواهند شد.

 


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه