جیمی فاکس در نقش بوکسور مشهور ظاهر می‌شود

 

در یک سریال جدید از زندگی مایک تایسون، جیمی فاکس نقش وی را بازی خواهد کرد.

ورایتی نوشت: جیمی فاکس بازیگر سریال کوتاه «تایسون» شد که درباره زندگی مایک تایسون بوکسور مشهور ساخته می‌شود.

هنوز روشن نیست کدام شبکه یا سرویس پخش این سریال را در اختیار می‌گیرد، اما بی‌شک اسامی آنها به سرعت تعیین می‌شود.

این سریال را آنتوان فوکوآ کارگردانی می‌کند و «آکوا فیلمز» تهیه‌کننده اجرایی آن و مارتین اسکورسیزی نیز از طریق «سیکلیا پروداکشنز» دیگر تهیه کننده آن خواهد بود.

گفته شده این سریال همه زندگی تایسون را دربرمی‌گیرد.

تایسون در این باره گفت: مدتی است دلم می‌خواست داستان زندگی‌ام را تعریف کنم. با توجه به هیجانی که هوادارانم به تازگی و پس از بازگشت من به رینگ از خود نشان دادند فکر می‌کنم اکنون زمان مناسبی برای این کار است. مشتاقانه منتظرم تا با مارتین، آنتوان، جیمی و همه تیم خلاقی که می‌خواهند این سریال را به مخاطبان ارایه کنند، همکاری کنم. این سریال نه فقط سفر حرفه‌ای و شخصی زندگی مرا تصویر می‌کند بلکه الهام بخش و سرگرم کننده هم خواهد بود.

کالسن پرستون فیلمنامه پایلوت «تایسون» را نوشته و اکنون در حال نوشتن فیلمنامه سریال به صورت کامل است.جیمی فاکس در نقش بوکسور مشهور ظاهر می‌شود|خبر فوری

فاکس نیز علاوه بر بازی، به عنوان تهیه کننده در این مجموعه حضور دارد. خود تایسون و همسرش نیز از تهیه کنندگان خواهند بود.

جیمی فاکس مدتی پیش گفته بود قصد دارد در نقش تایسون ظاهر شود و سال پیش گفته بود دارد برای این کار به صورت جدی تمرین می‌کند، البته آن زمان از ساخت یک فیلم سینمایی حرف زده شده بود و چیزی درباره سریال بیان نشده بود.

این دومین سریال کوتاه درباره زندگی تایسون است که در یک ماه اخیر خبر ساخت آن اعلام شده است. هولو پیشتر اعلام کرده بود یک سریال کوتاه هشت قسمتی درباره زندگی این بوکسور می‌سازد؛ اما تایسون به صورتی جدی هر نوع همکاری با آن سریال را تکذیب کرد و گفت در ساخت آن نقشی ندارد.

تایسون سال ۱۹۸۶ و وقتی در ۲۰ سالگی عنوان جوان‌ترین قهرمان سنگین وزن تاریخ را از آن خود کرد، به تیتر نخست همه رسانه‌های جهان بدل شد، اما زندگی وی حاشیه‌های زیادی داشت و برای کارهای خشونت آمیز به سرعت بدنام شد. وی برای خشونت شدید روانی و جسمی علیه همسرش در سال ۱۹۹۲ حدود سه سال به زندان افتاد.

این بوکسور در سال‌های اخیر به نوعی بازگشتی دوباره داشته است و در پروژه‌هایی مانند «خماری» در نقش خودش بازی کرده است. وی در یک نمایش یک نفره در برادوی هم روی صحنه رفته و در عین حال درباره تلاشش برای مبارزه با بیماری روانی و مصرف مواد مخدر افشاگری کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.