۶ شهر در استان تهران نارنجی است/ سفر و دورهمی احتمال پیک بعدی را افزایش می‌دهد

 

استاندار تهران با هشدار نسبت به شیوع موج دیگری از ویروس کرونا اعلام کرد: با سهل انگاری سلامت هموطنان را به خطر نیندازیم.

«انوشیروان محسنی بندپی» روز سه شنبه گفت: هم اکنون ۶ شهر در سطح استان در وضعیت نارنجی قرار گرفته است و جالب است بدانید بیشتر مراجعان به بیمارستان ها در ۲ شهر دماوند و فیروزکوه، افراد غیربومی هستند.

وی ادامه داد: هرگونه دورهمی بدون رعایت پروتکل های بهداشتی سبب چرخش ویروس به ویژه کرونای انگلیسی می‌شود که از این رو برای حفظ سلامت خود و هموطنانمان باید رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیریم.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: هرگونه سهل انگاری و سفرهای غیرضروری نگرانی‌ها نسبت به شیوع موج دیگر کرونا در تهران را افزایش می دهد بنابراین باید از آن پرهیز کرد.استان تهران, ۶ شهر در استان تهران نارنجی است/ سفر و دورهمی احتمال پیک بعدی را افزایش می‌دهد, رسا نشر - خبر روز

براساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون یک میلیون و ۸۱۵ هزار و ۷۱۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۶۱ هزار و ۹۵۱ نفر رسیده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code