پایگاه خبری تلحیلی رسا نشر

افزایش معنادار مبتلایان به کرونا در کاشان طی ۲۴ ساعت گذشته

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته ۴۶ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شده اند، گفت: این افزایش معنادار بوده و احتمالا می تواند نشانه خیز مجدد کرونا باشد.

سیدعلیرضا مروجی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۱۴۲ هزار و۴۰۴ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع تا کنون اظهار داشت: هشت هزار و ۸۷۴ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۱۵ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: از این تعداد ۱۴ بیمار در بیمارستان‌های شهر کاشان و یک بیمار نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۲۲ و حداکثر سن آنها ۸۷ سال بوده است، ابراز داشت: ۱۴ نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و یک نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.کاشان, افزایش معنادار مبتلایان به کرونا در کاشان طی ۲۴ ساعت گذشته, رسا نشر - خبر روز

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۹۹ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۸۹ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۰ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری هشت بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: هفت نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و یک نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار مبتلا به که یک زن ۹۷ ساله بوده است بر اثر ابتلاء به جان خود را از دست داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۴۶ نفر به در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۴ هزار و ۸۱۱ مورد افزایش یافت.

وی تاکید کرد: افزایش مبتلایان به ممکن است شروع خیز مجدد شیوع ویروس در منطقه کاشان باشد.

 


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه