«هفت‌خوان» محمدرضا گلزار مجوز گرفت

 

در جلسه اسفندماه شورای موافقت‌نامه کلی و تطبیق محتوای ساترا، با انتشار ۵ برنامه در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر موافقت شد.

به گزارش خبر فوری به نقل از روابط عمومی ساترا، در جلسه اسفندماه شورای موافقت‌نامه کلی و تطبیق محتوای ساترا، با مجوز انتشار ۵ برنامه در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر دارای مجوز از ساترا موافقت شد که بر اساس این تصمیمات، مسابقه «هفت‌خوان» به تهیه‌کنندگی مهدی منیری، کارگردانی مسعود شامحمدی در صورت تأیید معاونت تنظیم بازار و توسعه کسب و کار ساترا در خصوص رعایت الزامات اقتصادی و مدل درآمدی مشروع به صورت اینترنتی منتشر خواهد شد.

مستند «لذت سفر» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی کیکاوس یاکیده نیز در پلتفرم‌ها منتشر می‌شود.محمدرضا گلزار, «هفت‌خوان» محمدرضا گلزار مجوز گرفت, رسا نشر - خبر روز

همچنین دو برنامه ترکیبی «بازی نما» به تهیه‌کنندگی علی مجیدی و کارگردانی کیارش فرمانی و «آرتیک» به تهیه‌کنندگی علی مجیدی و کارگردانی محمدحسین رحیم از پلتفرم‌های اینترنتی منتشر خواهند شد.

با موافقت شورای موافقت‌نامه کلی ساترا، پلتفرم‌های «فیلمگردی»، «فیلیمو» و «نماوا» میزبان مستند «جنگ دوست‌داشتنی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین همایونفر خواهند بود.

به گزارش خبر فوری، پیش از این محمدرضا گلزار درباره مسابقه «هفت خوان» اطلاع رسانی کرده بود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code