پایگاه خبری تلحیلی رسا نشر

ازدواج عجیب پسر ۲۳ ساله با عمه ۹۱ ساله‌اش

 

ازدواج پسر با عمه بزرگتر پدرش آن هم با ۶۸ سال اختلاف سنی خبر جالبی بود که نام زوج متفاوت آرژانتینی را سر زبان ها انداخت، پسری که تنها ۲۳ سال داشت با تصمیمش همه را شوکه کرد.

ازدواج با اختلاف سنی زیاد یکی از مسائلی است که تا کنون بارها در مورد آن اخبار گوناگون منتشر شده است، از ازدواج دختر ۱۲ ساله با پیرمردی پیرتر از پدر بزرگش تا ازدواج پیرزن ۸۰ ساله با پسر نوجوان ۱۷ ساله که همگی به نحوی با مخالفت خانواده ی همراه بوده ولی برگزار شده است مثل پسر جوانی که در کمال تعجب والدین و اقوام تصمیم گرفت با عمه بزرگ خود یعنی عمه ی عمه اش ازدواج کند.ازدواج عمه, ازدواج عجیب پسر ۲۳ ساله با عمه ۹۱ ساله‌اش, رسا نشر - خبر روز

“مائوریکیو اوسلو” برای به آرامش رساندن “یولاندا تورس” تصمیم گرفت تا آخرین آرزوی این پیرزن 91 ساله را که ازدواج بود برآورده کند.

پسرجوان که هنگام ازدواج هنوز در مرحله تکمیل مقدمات دریافت حکم وکالتش بود بعد از مدت کوتاهی وکیل شد و توانست با قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهد، این عقیده ای بود که او داشت.

هنگام ازدواج با پیرزنی که ۶۸ بزرگتر از او بود ۸ سال از جدایی پدر و مادرش می گذشت و این مرد جوان دوست نداشت هیچ کس به دلیل تنهایی و از هم پاشیدگی خانواده اش غمگین باشد برای همین تصمیم گرفت تا عمه بزرگ خانواده را به آرزوی ازدواجش برساند و او را از تنهایی رها سازد.

۱۴ ماه بعد از این ازدواج عروس ۹۱ سال درگذشت و داماد جوان را تنها گذاشت. “مائوریکو” بعد از مرگ همسر پیرش گفت :او برای من یک پشتیبان واقعی بود و حضورش به من دل گرمی می داد و حالا نبودش برای من بسیار سخت است.

 


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه