صدرنشینی علی کریمی در یک نظرسنجی اینترنتی

 

فوتبالی‌ترین نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال از نظر مردم مناسب‌ترین گزینه این سمت است.

یکی از کانال های معتبر نظرسنجی در فضای مجازی پس از مناظره کاندیداهای انتخابات فدراسیون فوتبال از کاربران درخواست کرده بهترین گزینه مورد نظر خودشان برای ریاست فدراسیون را انتخاب کنند.علی کریمی, صدرنشینی علی کریمی در یک نظرسنجی اینترنتی, رسا نشر - خبر روز

آرای مردمی و مردمی و نظرسنجی ها در تعیین سرنوشت انتخابات فدراسیون فوتبال تاثیر مستقیم نخواهد داشت با این وجود می تواند روی آرای برخی از اعضای مجمع تاثیرگذار باشد.

در نظرسنجی صورت گرفته که با مشارکت بیش از ۵۳ هزار کاربر در یک کانال فضای مجازی از مخاطبان پرسیده شده:”کدام یک از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را برای این پست مناسب می دانید؟”

مطابق پیش بینی ها با وجود غیبت علی کریمی در مناظره، بازیکن محبوب فوتبال ایران بیش از ۷۱% آراء را در این نظرسنجی به دست آورده است.

مصطفی آجورلو که در مناظره اخیر انتخاباتی عملکرد نسبتا بهتری نسبت به رقبای خودش داشت دومین گزینه مناسب از نگاه کاربران بوده و ۲۰% آراء را از آن خودش کرده است. گزینه “سایر موارد”  5% آراء را به دست آورده همچنین کیومرث هاشمی با 3% و عزیزی خادم تنها با 1% و حدود 500 رای در جایگاههای بعدی قرار گرفتند.

علی کریمی, صدرنشینی علی کریمی در یک نظرسنجی اینترنتی, رسا نشر - خبر روز

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code