اشتباه بچه گانه آل کثیر صدای سیدجلال حسینی را درآورد!

 

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اشتباه بچه‌گانه «عیسی آل‌کثیر» موجب شد تا نه تنها خود او، بلکه همه بازیکنان و مجموعه پرسپولیس تحت فشار قرار بگیرند.

«سیدجلال حسینی» روز دوشنبه در گفت‌وگویی رادیویی در مورد شانس پرسپولیس برای قهرمانی در نیم فصل لیگ برتر، اظهار داشت: دیدار‌های دشواری را سپری کردیم. حتی در مقطعی شرایط سخت شده بود، اما بازیکنان جدید ما خودشان را پیدا کردند. یک بازی سخت هم مقابل گل‌گهر پیش رو داریم. امیدوارم که در این چند روز تمرینات خوبی را انجام دهیم و عملکرد خوبی در مقابل حریف داشته باشیم.اشتباه بچه گانه آل کثیر صدای سیدجلال حسینی را درآورد!|خبر فوری

وی در مورد اینکه پرسپولیس اقتصادی بازی می‌کند، افزود: الان تیم‌ها از نظر فنی به هم نزدیک هستند. در بسیاری از دیدار‌ها گل‌های کمی رد و بدل می‌شود. پیکان کار را برای همه تیم‌ها سخت کرده بود و مقابل ما هم عملکرد خوبی داشت. تعداد گل مهم نیست بلکه اصلی‌ترین، موضوع کسب ۳ امتیاز است که به هدفمان رسیدیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تاکتیک پرتاب اوت‌های بلند، خاطر نشان کرد: این تاکتیک دیگر شناخته شده است. حریف را خوب آنالیز کرده بودیم و توانستیم تا حدودی کنترل کنیم.

وی در مورد اینکه مهاجمان پرسپولیس تحت فشار هستند، خاطرنشان کرد: یک اشتباه بچگانه از «عیسی آل‌کثیر» موجب شد تا به مشکل برخوریم. هم تیم به مشکل خورد هم سایر بازیکنان. وقتی آن مشکل پیش آمد فشار روی سایر مهاجمان آمد. کار اشتباه عیسی کل تیم را تحت فشار قرار داد. دوره سختی را پشت‌سر گذاشتیم. امیدوارم، «آرمان رمضانی» و «علی شجاعی» و سایر بازیکنان شرایط را درک کنند و خودشان را به شرایط ایده‌آل برسانند.

حسینی در مورد مصدومیت «حسین کنعانی‌زادگان» گفت: حسین بازیکن تیم ملی است و مصدومیت ممکن است برای هر بازیکنی پیش بیاید. «کمال کامیابی‌نیا» چند بازی کنار من است که تمرکز بالایی داشت و توانست به تیم کمک کند. امیدوارم حسین هم زود بهبود یابد.

وی در رابطه با پرداختی‌های باشگاه به بازیکنان، اظهار داشت: مشکلاتی وجود دارد که به راحتی حل نمی‌شود. پرونده‌هایی از قبل وجود دارد که کار سخت می‌شود. بازیکنان تلاش می‌کنند، اما کمترین دریافتی و دستمزد را داشتند. دریافتی‌ها حدود ۲۰ درصد است. روز گذشته «جعفر سمیعی» مدیرعامل و «مجید صدری» رییس هیات مدیره، قول دادند مشکلات حل شود. لیگ، سوپرجام و لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو داریم. امیدوارم به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا در آینده پرسپولیس به مشکل نخورد.

وی در مورد اقدامات هواداران استقلال و پرسپولیس اضافه کرد: این کار درست نبود. از مدیران تیم‌ها خواهش می‌کنم ورود کنند و با هواداران صحبت کنند. نمی‌دانم این مشکلات از کجا نشات می‌گیرد. گاهی بیان برخی موارد، موجب می‌شود این اتفاقات رخ دهد. طرفداران ۲ باشگاه شرایط را درک کنند و از این کار‌ها نکنند.

کاپیتان با تجربه سرخپوشان در مورد حضور در دیدار یادبود «علی انصاریان» و «مهرداد میناوند» گفت: روز گذشته بازی کردیم. امروز ریکاوری در برنامه داریم و فردا هم تمرین داریم. به همین خاطر من نیستم. خوشحالم که این کار صورت می‌گیرد. مهرداد و علی عزیز همیشه در کنار ما بودند و هیچکس درگذشت آن‌ها را باور ندارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.