کاری که دستیار برانکو برای مهاجم قرمزها کرد

 

شهاب زاهدی، مهاجم ایرانی المپیک دونتسک با درخشش به همراه این تیم و کسب عنوان آقای گلی نیم فصل اول لیگ اوکراین در رأس اخبار رسانه های اوکراین قرار گرفته است.

زاهدی در مصاحبه جدیدش با سایت «اسپورت» اوکراین گفت: لیگ فوتبال اوکراین بسیار عالی و خوب است. بسیاری از بازیکنان از لیگ فوتبال اوکراین به لیگ های بزرگ اروپایی ترنفسر می شوند و هیچ بازیکنی در این لیگ استعدادش به هدر نمی رود. برای مثال قدرت لیگ اوکراین را می توانید در تیم ملی این کشور ببیند که توانایی پیروزی مقابل تیم هایی مثل پرتغال یا اسپانیا را دارد.کاری که دستیار برانکو برای مهاجم قرمزها کرد|خبر فوری

او ادامه داد: از از تماشای بازی های لیگ اوکراین لذت می برم. با توجه به حضورم در تمرینات و بازی ها نمی توانم همه مسابقات را تماشا کن ولی ۶۰ درصد بازی ها را تماشا می کنم.

زاهدی درباره تجربه اش در لیگ ایسلند گفت: زمانیکه در پرسپولیس بازی می کردم دستیار سرمربی (برانکو) من را به هالگریمسون سرمربی وقت وست‌مانایا معرفی کرد و بعد از آن راهی ایسلند شدند. هالگریمسون اکنون مربی العربی قطر است. من در ایلسند تجربه قهرمانی در جام حذفی را پیدا کردم و این تجربه ای فوق العاده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.