اطلاعاتی جدید از گوشی «آیفون ۱۳» منتشر شد

 

برخی گزارش‌ها حکایت از آن دارند که آیفون ۱۳ که در اواخر سال جاری میلادی به بازار می‌آید با تغییرات عمده‌ای روبه‌رو نخواهد شد، اما ممکن است دارای اسکنر اثر انگشت در صفحه نمایش باشد.
با شروع عرضه سری آیفون X، همه آیفون‌ها به جز آیفون SE (۲۰۲۰) بدون خوانشگر اثر انگشت Touch ID عرضه شدند و از تشخیص چهره «فیس آی دی» برای احراز هویت بیومتریک استفاده کردند.
با این حال، از آنجا که این فناوری (فیس آی دی) معمولاً هنگام استفاده از ماسک توسط کاربر، قابل اجرا نیست، فیس آی دی به عنوان یک راه حل کمتر کاربردی در دوران کرونا شناخته شده است؛ بنابراین یا باید ماسک خود را پایین بکشید، یا کد امنیتی را برای باز کردن قفل آیفون وارد کنید.
اطلاعاتی جدید از گوشی «آیفون ۱۳» منتشر شد|خبر فوری
اما اگر آیفون ۱۳ دارای اسکنر اثرانگشت در صفحه باشد، این مسئله مشکلی نخواهد داشت. این ویژگی چند سالی است که در تلفن‌های هوشمند اندرویدی وجود دارد. بلومبرگ در گزارشی ادعا می‌کند که گرجه اپل ازفیس آی دی فاصله نخواهد گرفت، اما در مورد حذف پورت شارژ در برخی از مدل‌های آیفون به نفع شارژ بی سیم بحث شده است.
این منبع همچنین ادعا می‌کند که اپل در حال کار روی یک آیفون با صفحه نمایش تاشو است و در حال حاضر نمونه اولیه نمایشگر‌های تاشو را برای آزمایش داخلی تولید کرده است. این صفحه نمایش‌ها دارای لولا‌های نامرئی مانند صفحه نمایش تاشو سامسونگ هستند و یکی از آن‌ها در اندازه ۶.۷ اینچ باز می‌شود. با این حال، اپل برنامه‌های خود را برای عرضه یک آیفون تاشو نهایی نکرده است و هنوز نمونه اولیه‌ای ندارد.
گزارش بلومبرگ همچنین اظهار داشت که اپل در حال کار بر روی دو تبلت جدید است، یک آیپد پرو جدید با پردازنده سریع‌تر و صفحه نمایش MiniLED و یک آیپد سطح پایین با همان طراحی آیپد ایر ۲۰۱۹..
 
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.