چرا پرسپولیس همان زمان که از آسیا برگشت با ما بازی نکرد؟

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به فرصت‌مان در یک هفته اخیر تمرینات پرفشاری داشتیم.

محمود فکری در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: بعد از بازی با ذوب‌آهن دو روز به تیم استراحت دادیم و با توجه به فاصله بین این دیدار با مسابقه مقابل گل گهر، در این هفته تمرینات خوبی انجام دادیم و با توجه به این فرصت تمرینات پرفشاری داشتیم.

وی ادامه داد: ان‌شاءالله ایرادهای فنی تیم را با زمان‌هایی که به ما داده می‌شود برطرف کنیم و بازی به بازی بهتر شویم تا ببینیم در مجموع خدا چه می‌خواهد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال  در باره ارزیابی خود از تیم گل گهر توضیح داد: یکی از تیم‌های خوب لیگ امسال ما است و اولین تیمی بود که آماده‌سازی‌اش را شروع کرد. از مربی بسیار خوشنام و باتجربه‌ای بهره می‌برد که هر چه از وی تعریف کنیم کم است. گل گهر بازیکنان خیلی خوبی هم در اختیار دارد و مجموعه این باشگاه هم خیلی خوب است. ضمن اینکه مجموعه مدیریتی این باشگاه هم فوتبالی هستند، در کل شاید گل گهر دیر به لیگ برتر آمده باشد اما ساختار خوبی دارد. اکنون هم صدرنشین لیگ است و بازی سختی با این تیم داریم که امیدوارم از این دیدار با دست پر بازگردیم.چرا پرسپولیس همان زمان که از آسیا برگشت با ما بازی نکرد؟|خبر فوری

فکری در باره شرایط شیخ دیاباته و سایر بازیکنان مصدوم تیم استقلال عنوان کرد: دیاباته تقریبا تمرینات خود را شروع کرده و نصفه و نیمه در کارهای تاکتیکی شرکت می‌کند، اما سعی داریم آرام آرام وی را به تیم اضافه کنیم تا مجدد آسیب نبیند. هنوز استحکامی که باید پس از رفع مصدومیتش داشته باشد، به وجود نیامده و به همین دلیل ریسک نمی‌کنیم. جدا از تمرینات اختصاصی نصف و نیمه با تیم تمرین می‌کند. ان‌شاءالله موردی پیش نیاید و در هفته‌های آتی بیشتر از وی استفاده کنیم.

وی افزود: به هر حال دیاباته بازیکن تاثیرگذاری است و در تمام بازی‌ها می‌تواند به ما کمک کند، چه این مسابقه دربی باشد یا دیدارهای دیگر. هر بازی ۳ امتیاز دارد و همین موضوع برای ما مهم است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در باره اینکه آیا با تاریخ ۲۲ دی به عنوان زمان دربی مشکلی ندارد، گفت: اگر قرار بود بازی بیشتری انجام بدهیم، همان زمانی که تیم پرسپولیس از لیگ قهرمانان برگشت می‌توانست دیدار خود با ما را برگزار کند و سپس دنبال دیدارهای عقب افتاده‌اش برود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.