این وب سایت جهت دسترسی سریعتر از کوکی های شما استفاده می کمد
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر

وزیر ارتباطات: اپراتور بی‌جا می‌کند اطلاعات مشتریان را در اختیار دیگران بگذارد/ خودشان هم نباید از این اطلاعات استفاده کنند

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر ضرورت حفظ اطلاعات شخصی کاربران توسط اپراتورها گفت: اپراتور بی جا میکند اطلاعات مشتریانش را در اختیار دیگران می گذارد. حتی خودشان هم نباید از این اطلاعات استفاده کنند.

به گزارش ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ در دومین اجلاس مدیران استانی این وزارت با تجلیل از مدیران این وزارت در دوره چهار ساله دولت یازدهم اظهار کرد: در این دوره شاخص های فناوری اطلاعات و ارتباطات رشد بی نظیری در حوزه های پهن باند، ایجاد اشتغال، تسهیل مقررات، تثبیت ساختار وزارت ارتباطات داشن که توسط مدیران توانمند این وزارت رقم خورد.
آذری جهرمی با بیان اینکه هر زمانی ضرورت های خود را دارد گفت: در چهار سال دولت دوم تیم جدیدی برای توسعه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات لازم بود و نیازمندیم تا در تین عرصه مدیرپروری انجام شود تا در دوره بعدی کار را به جوانان بسپاریم.

وی ادامه داد: بنا را بر این داریم که از معاونین و مدیران مجموعه وزارت برای انجام امور استفاده کنیم. همچنین استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان را در برنامه داریم.
آذری جهرمی با انتقاد از برخی اقدامات اپراتورها در زمینه در اختیار گذاشتن اطلاعات کاربران در اختیار شرکت های تبلیغاتی گفت: اپراتور بی جا می کند اطلاعات مشتریانش را در اختیار دیگران می گذارد. حتی خودشان هم نباید از این اطلاعات استفاده کنند.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

Enter the text from the image below
 
بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

آخرین خبرها

seoBest smmSpotify Promotion
پایگاه خبری تحلیلی ر سانشردارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی