ماجرای مرگ هوادار پرسپولیس پس از فینال آسیا

 

“بهروز خورشیدیان یاسوج” ۳۳ ساله، اهل شهر یاسوج، شب دیدار پرسپولیس ایران با اولسان کره جنوبی در مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا در یک اتفاق تلخ و ناگوار بر اثر سکته قلبی فوت کرد.

پس از سوت پایان دیدار پرسپولیس و اولسان، مرحوم خورشیدیان هوادار متعصب پرسپولیس با سردرد و ناراحتی به اتاق می رود تا شاید حالش بهتر شود اما دیگر بیدار نشد و فوت کرد.ماجرای مرگ هوادار پرسپولیس پس از فینال آسیا|خبر فوری

این هوادار تیم پرسپولیس متأهل و دارای یک فرزند پسر ۸ ساله به نام سامی است. سامی گفت: سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس بخاطر باخت این تیم در فینال آسیا و مرگ پدرم باید بیایید و معذرت خواهی کند.

“الهه صبوری”، همسر بهروز خورشیدیان در خصوص مرگ شوهر خود گفت: ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۲۹ آذر ماه رفتیم منزل دامادمان که بازی فینال آسیا را تماشا کنیم قبل از بازی استرس زیادی برای تیم پرسپولیس داشت و گفت: اگر پرسپولیس شکست بخورد، چکار کنم. در نیمه دوم بازی وقتی پرسپولیس گل دوم را خورد، حال شوهرم (بهروز) بد شد و با ناراحتی از منزل دامادمان بیرون زد و به منزل‌مان رفت.

وی افزود: وقتی رفتم خانه خودمان بهروز رفت در اتاقش و گفت قلبم درد میکند، چرا پرسپولیس بی خیال جام شد.

خانم مرحوم خورشیدیان بیان کرد: شوهرم به من گفت بگذارم بخوابد، خوابید و صبح که رفتم بالای سرش دیگر بیدار نشد و تمام کرد.

وی اظهارکرد: بهروز عشقش تیم پرسپولیس بود و حساسیت خاصی روی این تیم داشت.

ماجرای مرگ هوادار پرسپولیس پس از فینال آسیا|خبر فوری
“محسن جلیل”، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص گفت: این مورد ساعت ۱۱ و ۵۲ دقیقه ظهر روز ۳۰ آذر ماه به اورژانس اطلاع داده شد که وقتی نیروهای اورژانس به محل رسیدند مرحوم خورشیدیان دچار جمود نعشی بود که از علائم مرگ قطعی است و حداقل هفت تا هشت ساعت از مرگش گذشته بود.

وی افزود: در هیجانات شدید چون آدرنالین زیاد ترشح می شود اگر هیجان خوب مدیریت و تخلیه نشود می تواند باعث حمله و ایست قلبی شود.

جلیل اظهارکرد: قطعا چون آقای خورشیدیان نسبت به تیم پرسپولیس حساس بوده دچار حمله قلبی شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هیچ گونه علائم مشکوک دیگری در این مرحوم وجود نداشت، بیان کرد: مرگ این فرد به علائم سکوه قلبی بر می‌گشت که ناشی از هیجانات باخت تیم پرسپولیس بوده است.

همچنین کامروز امینی، مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این رابطه گفت: هر چند استرس و فشار عصبی می تواند شروع کننده مرگ آقای خورشیدیان باشد اما علت اصلی و دقیق مرگ پس از نتیجه آزمایش‌های سم شناسی و آسیب شناسی مشخص و اعلام می شود.

گفتنی است که تیم فوتبال پرسپولیس تهران در فینال لیگ قهرمانان آسیا در روز شنبه ۲۹ آذرماه ۱۳۹۹ با نتیجه دو بر یک مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی شکست خورد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.