جلوگیری از سفر ۲۹ هزار خودرو در روز گذشته / تذکر کرونایی به بیش از ۱۱ هزار واحد صنفی

 

نیروی انتظامی گزارشی از اقدامات خود در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در روزگذشته را اعلام کرد و از ارائه بیش از ۹۰ هزار تذکر لسانی به رانندگان خودروها خبر داد.

نیروی انتظامی اعلام کرد که در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در روز سه‌شنبه ۲۵ آذرماه ۷۸۰۹ نیروی خود را در ۱۹۴۸ نقطه به کارگیری کرده است. در نتیجه این اقدامات کاهش ۱۲ درصدی تردد خودروها نسبت به روز مشابه سال قبل انجام شده است.جلوگیری از سفر ۲۹ هزار خودرو در روز گذشته / تذکر کرونایی به بیش از ۱۱ هزار واحد صنفی

همچنین از ۱۸هزار ۸۶۴ واحد صنفی نیز بازدید شده و به ۱۱هزار و ۱۳۹ واحد متخلف تذکر داده شده است. از این تعداد دو هزار و ۲۲۸ صورتجلسه نیز صادر و ۳۷۴ واحد متخلف نیز پلمب شده است.

ماموران پلیس در روز گذشته به ۹۰ هزار و ۹۶۳ راننده خودروهای سواری نیز تذکر لسانی داده‌اند. ۲۹ هزار و ۳۹۵ خودرو را به مبدا بازگردانده‌اند.  ۴۵هزار و ۳۲۹ دستگاه خودرو را نیز در طرح ممنوعیت تردد شبانه جریمه  شده است.

۹۴۳۳ خودرو در مناطق نارنجی و ۶۲۳ خودرو نیز در مناطق قرمز جریمه شده‌اند. ۴۳هزار و ۷۲۳ پیامک نیز به رانندگان خاطی ارسال شده است.

 

منبع خبر فوری
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.