جناب خان همراه تیم ملی در جام جهانی روسیه!!

در همین زمینه تنش آبی در ۳۰۰ شهر کشور/ وضعیت بحرانی در تابستان ۱۴۰۰ ۷ تیر ۱۴۰۰ انسداد ۳ محور اصلی به دلیل بارش برف، کولاک شدید و رانش زمین ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ فرهنگ > تلویزیون – رییس فدراسیون فوتبال در دیدار با تهیه‌کننده «خندوانه» و محمد بحرانی، صدا پیشه جناب خان درباره جایگاه برنامه‌های تلویزیونی در […]

فرهنگ > تلویزیون – رییس فدراسیون فوتبال در دیدار با تهیه‌کننده «خندوانه» و محمد بحرانی، صدا پیشه جناب خان درباره جایگاه برنامه‌های تلویزیونی در حمایت از تیم ملی فوتبال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صفحه اینستاگرام رسمی برنامه «خندوانه» از دیدار مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال با تهیه‌کننده این برنامه و صداپیشه جناب خان خبر داد.

سیدعلی احمدی، تهیه‌کننده برنامه «خندوانه»، امروز به همراه محمد بحرانی، صداپیشه شخصیت محبوب جناب‌خان در دفتر رییس فدراسیون فوتبال حاضر شدند.

در این دیدار، تهیه‌کننده «خندوانه» طرح عوامل ساخت این برنامه مبنی بر حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ را به اطلاع ریاست فدراسیون فوتبال رساند و گفت: «برنامه‌ریزی جهت آغاز پخش دوباره «خندوانه» از مدت‌ها پیش آغاز شده و خوشحالیم دور جدید پخش این برنامه،با رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تقارن پیدا کرده است.»

احمدی تصریح کرد: «برنامه «خندوانه» مانند گذشته تلاش می‌کند فضای پرنشاطی را برای خانواده‌های ایرانی فراهم سازد و از آنجا که بحث تیم ملی در این روزها در بالاترین سطح علاقه برای هموطنان عزیزمان قرار دارد، جام جهانی به استودیوی «خندوانه» راه خواهد یافت.»

محمد بحرانی، صداپیشه شخصیت جناب‌خان هم در این دیدار گفت: «جناب‌خان پس از یک سال و نیم دوری به روی آنتن برمی‌گردد و اینکه این مساله با حضور وی در نقش هوادار تیم ملی ایران همراه شود، اتفاقی مهم است. بر این اساس، تلاش می‌کنیم در نهایت در آن روزها و شب‌های سرنوشت ساز حضور تیم ملی در روسیه، لحظات خاطره‌انگیزی را برای مردم خلق کنیم.»

او افزود: «به عنوان یک فوتبالی می‌گویم تیم ملی در این سال‌ها هرگز در شرایطی قرار نداشته است که امروز قرار دارد. این موضوع جای تبریک و مباهات به مردم و خانواده فوتبال کشور دارد. امروز می‌بینیم که در افکار عمومی صحبت از صعود تیم ملی در گروه به این دشواری می‌شود و این نشان دهنده قدرت تیم ملی ماست. امیدوارم همه در کنار هم در حمایت از تیم ملی گام برداریم.»

در ادامه بحرانی پیشنهاد داد که شخصیت محبوب برنامه «خندوانه» به‌عنوان مدیر ارتباطات مویرگی هواداران و… تیم ملی در روسیه حاضر شود و در این باره طرح‌های دیگری هم ارائه کرد.

رییس فدراسیون فوتبال هم ضمن تقدیر از عملکرد تیم تهیه و ساخت برنامه «خندوانه» در سال‌های اخیرعنوان کرد: «نه به عنوان عضوی از خانواده فوتبال، بلکه شخصا بر این باورم ساخت برنامه‌هایی نظیر «خندوانه»، اتفاق بزرگ و مبارکی در رسانه ملی است. آمارها خود گویای همه چیز هستند که وقتی برنامه‌ای نظیر «خندوانه» روی آنتن می‌رود چه مخاطب عظیمی از جعبه جادویی نظاره‌گر این برنامه می‌شوند.»

او افزود: «تقارن شروع دوباره پخش برنامه «خندوانه» با آغاز جام جهانی را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم این سری از «خندوانه» هم مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد. قطعا فدراسیون فوتبال هم در این مسیر همراه و همگام با «خندوانه» گام برمی‌دارد.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.