دوران این کارها تمام شده آقای فکری!

0 3

 

, دوران این کارها تمام شده آقای فکری!, رسا نشر - خبر روزسایت باشگاه فولاد خوزستان نوشت: مربی تیم فولاد به نامه باشگاه استقلال برای تغییر داور بازی، واکنش نشان داد.

حمیدرضا رجبی مربی تیم فولاد در خصوص نامه باشگاه استقلال در خصوص تغییر داور بازی گفت: در شرایطی که تنها یک هفته از آغاز بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر آغاز شده بنظر می‌رسد برخی اعتراض‌ها که از فضای مجازی کلید خورده قصد فشار بر فدراسیون فوتبال و کمیته محترم داوران برای تغییر داور دیدار این هفته تیممان برابر استقلال دارد، بدعتی که اگر با موافقت فدراسیون فوتبال همراه شود می‌تواند تبعات خطرناک و جبران‌ناپذیری را برای فوتبال ایران به همراه داشته باشد.

وی گفت: ما فصل ‌گذشته از اشتباه‌ غیر عمد آقای زاهدی فر ٣ امتیاز را به راحتی در دیدار با  ذوب‌آهن از دست دادیم ولی هیچ وقت به خودمان اجازه ندادیم تا به کمیته داوران بگوییم ایشان را داور بازی ما نگذارید، ایشان از داوران مطرح، خوب و زحمتکش کشورمان هستند و امیدواریم بهترین قضاوت را در روز جمعه داشته باشند و برنده اصلی دیدار ایشان باشند.

رجبی افزود: ما در باشگاه فولاد خوزستان خود را ملزم به اجرای قواعد حرفه‌ای فوتبال می‌دانیم و هرگونه تغییر داور بازی روز جمعه آن هم با فشار یک تیم می‌تواند شائبه‌برانگیز باشد، مطمئنیم قوه عاقله و تصمیم‌گیر در فدراسیون فوتبال زیر بار این بدعت نمی‌رود چرا که آن را سنگ بنای بی‌قانونی‌ها و فشارهای غیرمنصفانه آتی بر قشر بی‌ادعای داوران می‌داند. امید است با ورود لیگ برتر فوتبال ایران به سن بیست‌سالگی، باشگاه‌ها، مربیان بازیکنان و حتی هواداران پرشور تیم‌ها رفتارهای حرفه‌ای‌تری از خود به نمایش بگذارند.

مربی فولاد خاطرنشان کرد: آقای فکری چند روز پس از مرگ تلخ داور جوان، استوری می‌گذارند که داوران قشر ضعیف که حقشان پرداخت به موقع نمی‌شود و پس از آن باشگاه‌شان اینگونه اعتراض می‌کنند و امروز پس از چند روز گذشتن از نامه می‌گویند که در جریان نامه باشگاهش نبوده است، ایشان پس از چند روز تاخیر در جریان کارهای باشگاهشان قرار می‌گیرد؟ آقای فکری دوست عزیز دوران این کارها تمام شده و بهتر است تمرکزتان را روی مسائل فنی بگذارید نه این صحبت‌هایی که دیگر تکراری شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.