نسرین جوادزاده با بازیگر ترکیه‌ای ازدواج کرد

0 2

 

نسرن جوادزاده, نسرین جوادزاده با بازیگر ترکیه‌ای ازدواج کرد, رسا نشر - خبر روزازدواج نسرین جوادزاده در سریال Yasak Elma شاید اتفاقی غیرمنتظره و باور ناپذیر باشد، اما در واقعیت ظاهراً قرار است چنین اتفاقی رخ بدهد.

نسرین جوادزاده بازیگر نقش شاهیکا در سریال ترکی Yasak Elma که هم اکنون از شبکه فاکس در حال پخش است چندی پیش خبر نامزدی خود را اعلام کرد. نسرین جواد زاده که پیشتر طلعت بلوت بازیگر نقش هالیت نیز خبر ازدواجش را رسانه ای کرده بود با انتشار تصویری از خود و گوکان آلکان (کریم سریال سیب ممنوعه) در اینستاگرام حسابی هوادارانش را شگفت زده کرد.

داستان عشق و عاشقی نسرین جواد زاده و گوکان آلکان ظاهرا از همان ابتدای حضور این دو هنرپیشه در سریال Yasak Elma کلید خورده و اکنون این دو هنرپیشه رسما از نامزدی خود خبر دادند. ظاهرا هفته گذشته نسرین جوادزاده، گوکان و پدر و مادرش را به یک شام خانوادگی دعوت کرده و خانواده اش را با همسر آینده خود آشنا کرده است.

 

ماه گذشته طلعت بلوت بازیگر نقش هالیت در خبری غیرمنتظره اعلام کرد که نسرین در شرف ازدواج است اما خانم جوادزاده با تکذیب این خبر اعلام کرد که اگر چنین اتفاقی بیافتد قطعا شما زودتر از بقیه خبردار می شوید.

 

گوکان آلکان بازیگر اهل کشور ترکیه را باید هنرپیشه ای همه فن حریف دانست؛ او تمرین سلفژ می کند، آوازخوانی می کند و در حوزه های بازیگری، ورزش، صدا پیشگی، شعر و ترانه سرایی به طور حرفه ای فعالیت می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.