پایگاه خبری تلحیلی رسا نشر

افاضات متفاوت مقامات پیرامون پیروزی بایدن، التهاب در بازار و جلوگیری از کاهش قسمت ارز!

0 1

 

, افاضات متفاوت مقامات پیرامون پیروزی بایدن، التهاب در بازار و جلوگیری از کاهش قسمت ارز!, رسا نشر - خبر روزصاحب امتیاز سایت انتخاب از حضرات دولتی و حاکمیتی تقاضا کرد انقدر پیرامون روابط ایران – آمریکا اظهارفضل نکنند تا⁧ دلالان بی‌انصاف ضدمردمی، از این افاضات سوءاستفاده نکرده و دلار را افزایشی نکنند.

مصطفی فقیهی در اینستاگرام نوشت:

این روزها هر مقامی، از ظن و دیدگاه خود، در حاشیه‌ی پیروزی بایدن، پیرامون مسائل مذاکره مجدد و ارتباط با آمریکا نظرات متفاوت داده و نمی‌دانند، با بیانات خود چه پاس کلی به دلالان می‌دهند و بازار ارز را ملتهب می‌کنند!

اما می‌شود از این بزرگان تقاضا کرد؟ ممکن است حضرات دولتی و حاکمیتی انقدر پیرامون روابط ایران – آمریکا اظهارفضل نکنند، لختی دندان بر جگر نهاده تا ⁧ دلالان بی‌انصاف ضدمردمی، از این افاضات سوءاستفاده نکرده و دلار را افزایشی نکنند؟

‏متخصصان تأکید دارند، قیمت واقعی ⁧دلار ⁩ ۱۵ هزار تومان است؛ فرصت دهید روند طبیعی آن طی شود و مردم مظلوم، اندکی طعم تلخ گرانی را فراموش کنند!

نگذاریم این فرصت بی‌نظیر، با بی‌تدبیری و سخنان بیهوده براحتی از کف برود.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More