وضعیت دو هنرمند نواحی پس از سانحه تصادف به چه صورت است؟

 

وضعیت دو هنرمند نواحی پس از سانحه تصادف به چه صورت است؟|خبر فوریدبیر سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی درباره وضعیت جسمانی محمدتقی محیط و حسین علی حسینی (هر دو نوازنده چگور و خواننده) گفت که اکنون در بیمارستان بستری و در حال بهبود هستند.

دو هنرمند نواحی از گروه شاهسون که در اختتامیه جشنواره موسیقی نواحی به اجرا پرداخته بودند، در مسیر بازگشت به منزل خود در ساوه دچار سانحه رانندگی شده‌اند. به نظر می‌رسد که این دو هنرمند به علت تصادف اتومبیلشان با یک تریلی در وضعیت جسمانی خوبی به سر نمی‌برده‌اند.

احمد صدری – دبیر جشنواره – درباره وضعیت کنونی جسمانی این دو هنرمند بیان کرد: این دو هنرمند پس از پایان اجرای خود در جشنواره موسیقی نواحی تصمیم به بازگشت به محل سکونت خود گرفتند. علی رغم اینکه به آنها اصرار کردیم که در شب حرکت نکنند و بازگشت خود را به صبح موکول کنند، نپذیرفتند و متأسفانه دچار سانحه تصادف شدند.

او ادامه داد: این دو هنرمند اکنون در بیمارستان ۹ دی منظریه واقع در خمینی شهر بستری هستند و در شرایط جسمانی بهتری به سر می‌برند.

صدری در پایان درباره حمایت مالی برای تأمین هزینه‌های درمان این دو هنرمند گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هر گاه که مشکل جسمانی برای هر کدام از هنرمندان نواحی به وجود بیاید در کنار آنهاست. اکنون هم به همین صورت خواهد بود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.