سامسونگ بر بازار گوشی‌های هوشمند سلطنت می‌کند؟

 

سامسونگ بر بازار گوشی‌های هوشمند سلطنت می‌کند؟|خبر فوریبراساس آخرین گزارش از Canalys، ۳۴۸ میلیون تلفن هوشمند بین ۱ جولای تا ۳۰ سپتامبر (۱۱ تیر تا ۹ مهرماه) معامله شده است.
این میزان ۴ میلیون واحد کمتر از مدت مشابه سال قبل است. اما به صورت سه ماهه، بازار کل ۲۲ درصد رشد کرد و سامسونگ با ۸۰.۲ میلیون محموله بار دیگر به دلیل رشد ۵۰ درصدی فروش گوشی‌های هوشمند در طی سه ماهه سوم سال رکوردی مناسب ثبت کرد.
شرکت سامسونگ با بهبود مدیریت هزینه و راه اندازی چندین میان رده، بر بازار گوشی‌های فناوری حکمرانی کرده است.
هواوی در جایگاه دوم قرار دارد، این سازنده تلفن همراه چینی با وجود نبرد‌های قانونی خود با ایالات متحده، ۵۱.۷ میلیون محموله قانونی را مدیریت کرد. هواوی در مقایسه با سال گذشته که در مدت مشابه ۶۶.۸ میلیون فروش را مدیریت کرد، کاهش فروش را تجربه کرده است.
سامسونگ بر بازار گوشی‌های هوشمند سلطنت می‌کند؟|خبر فوری
به نظر می‌رسد از دست دادن قدرت در یک برند چینی، سود برند دیگر است، زیرا شیائومی با ۴۷.۱ میلیون محموله در سه ماهه سوم البه مکان سوم منتقل شد که ۴۵ ٪ افزایش چشمگیر نسبت به سال گذشته دارد. این امر شیائومی را به سریعترین تولیدکننده سه ماهه گذشته تبدیل کرده است. حتی چشمگیرتر رشد ۸۸ درصدی شیائومی در اروپا است، جایی که محموله‌های هواوی ۲۵ ٪ کاهش یافته است.
اپل با ۴۳.۲ میلیون محموله به رتبه چهارم سقوط کرد، اما به لطف راه اندازی سری آیفون ۱۲ احتمالاً می‌تواند جایگاه شماره ۳ را به زودی و مجددا بدست آورد. در مقام پنجم، ما شاهد ویوو با ۳۱.۸ میلیون فروش هستیم در حالی که بقیه بازار در مجموع ۹۴ میلیون محموله را به ثمر رسانده اند.
 
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.