سحر زکریا دوباره از مهران مدیری شاکی شد/ ممنون از این همه وقاحت

 

خانم بازیگر دست بردار ماجرا نیست و حسابی از مهران مدیری شاکی است.

سحر زکریا هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون که او را بیشتر با سریال های طنز مهران مدیری در شبکه ۳ سیما در سال های اخیر به یاد داریم، در مهر ماه، پست های آتشین علیه فساد در سینمای ایران و مافیای سینما در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و نوک پیکان حملات او متوجه مهران مدیری بود که سابقه فعالیت چند ساله با وی داشت.

 

سحر زکریا از اینکه او مدتهاست توسط مهران مدیری و برخی از کارگردانان سینما به بازی گرفته نمیشود و نقشی ندارد، ابزار نارضایتی کرده بود و اعلام کرد که در ویدیویی، گوشه هایی از فساد در سینمای ایران را افشا خواهد کرد. با این حال، اولین پست اینستاگرامی آبان ماهی سحر زکریا که به مناسبت آغاز به کار فیلمبرداری فصل دوم سریال هیولا منتشر شد، دوباره مهران مدیری را نشانه گرفت.

 

مهران مدیری قبلا گفته بود که از آبان ماه، سری جدید برنامه دورهمی در شبکه نسیم و فصل دوم سریال هیولا را استارت می زند که باید ببینیم وضعیت کرونای ایران در نیمه دوم سال ۹۹، چه وضعیتی را برای او و برنامه هایش رقم می زند. مهران مدیری فعلا سفیر تبلیغاتی فروشگاه رفاه است.

 

سحر زکریا در پستی که صبح جمعه ۲ آبان ۹۹ در اینستاگرامش منتشر کرد و اجازه کامنت زنی را به ۱۳۰ هزار دنبال کننده اش نداد نوشته که خوش به غیرتتان ! تیم مهران مدیری امروز این رسانه به همه ما توهین می کند و شما خاموش هستید . متاسفم به چه حقی اینگونه زحمات سالهای یک تیم را با دیالوگهای ناشایست به زیر سوال می بربد.

سحر زکریا از رسانه‌ای که خبر را مخابره کرده شاکی است. او در پستی که به این مناسبت منتشر کرده می گوید: “واقعا به چه حقی به ما توهین میکنید؟اگر قرار است کاری ساخته شود، بسازنند ولی این چه نوع خبریست که ایشان از تیم سابق خود استفاده نخواهند کرد و به سراغ بازیگران درجه یک خواهند رفت، ممنون از این همه وقاحت، معلوم است دستانتان با هم در کاسه است از امروز دیگر حرمتی نگه نخواهم داشت زیرا حرمتم را زیر سوال بردید وبه شما اجازه نمیدهم شاید همکارانم عادت به بی حرمتی کرده‌اند و یا همچنان نشسته ا ند که روزی ایشان لطف کنند و باز دستی به سرشان بکشند ولی من از این توهین نمیگذرم.”

 

سحر زکریا دوباره از مهران مدیری شاکی شد/ ممنون از این همه وقاحت|خبر فوری

 

تصویر اینستانوشته آبان ماهی سحر زکریا و انتقاد به مهران مدیری و فیلم نیوز و عوامل هیولا ۲

 

سحر زکریا دوباره از مهران مدیری شاکی شد/ ممنون از این همه وقاحت|خبر فوری

 

از کلکسیون انتقادات اینستاگرامی سحر زکریا به مهران مدیری

 

سحر زکریا در مهر ماه نیز با پستی آتشین، مهران مدیری را در کانون انتقاد خود قرار داده بود.

 

مهران مدیری تا کنون در شبکه های اجتماعی و خارج از فضای مجازی درباره انتقاداتی که سحر زکریا به او وارد کرده است، پاسخی نداده و سیاست سکوت الهام بخش وحدت را در پیش گرفته است. مهران مدیری سالها با سحر زکریا هم بازی بوده و سحر زکریا اتهام رابطه صمیمی با وی را در اینستاگرامش رد کرده است. مهران مدیری قبلا سحر زکریا را به دورهمی شبکه نسیم دعوت کرده بود.

 

علی اوجی، مهران مدیری و موسسه تصویری و تبلیغاتی وابسته به برادران آقا گلیان، از جمله شخصیت های حقوقی و حقیقی هستند که سحر زکریا از آن ها در مصاحبه هایش انتقاد کرده است.

 

سحر زکریا با انتشار پست های انتقادی در اینستاگرامش، ۱۱۳ هزار دنبال کننده دارد. اینستاگرام سحر زکریا در نشانی: @saharzakari1 قرار دارد. سحر زکریا مثل اینستاگرام قبلی علی کریمی که کامنت زنی را بر روی هوادارانش بسته بود. به نظر می رسد که منتقد انتقاد گریز است. امیدواریم این هنرپیشه مجموعه های موفق طنز سیما و شبکه نمایش خانگی، دیالوگ را جایگزین مونولوگ های مجازی کند.

 

سحر زکریا در برنامه های طنز سال ۹۹ سیما حضور ندارد. جدید ترین سریال طنز شبکه ۳ سیما از دوشنبه ۵ آبان ماه به نام صفر بیست و یک (۰۲۱) هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن شبکه ۳ سیما می رود که داستان یک باجناق با بازی جواد رضویان و سیامک انصاری است که هم بازی های سابق سحر زکریا در کارهای مهران مدیری بودند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.