حضور سلبریتی‌ها در مسابقه‌ای با اجرای پوریا پورسرخ

 

حضور سلبریتی‌ها در مسابقه‌ای با اجرای پوریا پورسرخ|خبر فوریتهیه‌کننده مسابقه «ایرانیش» توضیح داد که در حال حاضر ۱۰ هزار نفر برای حضور در فصل بعد ثبت‌نام کرده‌اند و فصل دوم جذاب‌تر از این فصل خواهد شد.

احسان ارغوانی تهیه کننده مسابقه تلویزیونی «ایرانیش» که از شبکه دو روی آنتن می‌رود گفت: این مسابقه از اول ماه ربیع‌الاول مجدداً روی آنتن رفت و یک روز دیگر هم به پخش مسابقه اضافه شده است که درمجموع دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه روی آنتن است.

وی با اشاره به اینکه سلبریتی ها هم در مسابقه حضور دارند، اظهار کرد: فصل اول مسابقه در ۸۵ قسمت ساخته می‌شود که حدود ۶۵ قسمت ضبط شده است از کل مسابقه ۲۰ قسمت با سلبریتی ها ضبط می‌شود و به این ترتیب دو روز در هفته مردم و یک روز در هفته سلبریتی‌ها در مسابقه حضور دارند.

ارغوانی درباره اینکه چقدر مسابقه مخاطب خود را پیدا کرده است، گفت: «ایرانیش» تنها برنامه صفر تا صد ایرانی است که حتی یک آیتم آن هم تقلیدی نیست. استقبال زیادی از برنامه صورت گرفته است به طور مثال برای ثبت نام برای فصل دوم برنامه حدود ۱۰ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند.

وی در پاسخ به اینکه هنوز مخاطب کمی برنامه را می‌شناسد، گفت: ۱۸ قسمت از برنامه بیشتر پخش نشده است و پخش آن خیلی نامنظم بوده است، شاید مردم آنتن را پیدا نکرده‌اند. مسابقه بعد از گفتگوی ویژه خبری و ساعت ۱۱:۴۵ پخش می‌شود که کمی دیرهنگام است اما شبکه چاره دیگری نداشت و کنداکتور شبکه ساعت دیگری نداشت.

وی درباره حضور پوریا پورسرخ به عنوان مجری و اینکه چگونه این اطمینان به او صورت گرفت توضیح داد: پوریا پورسرخ به نظر خود من بهترین بود و جا افتاد. او برای اجرای این مسابقه تمرین کرد که با محسن آزادی دیگر مجری تلویزیون انجام می‌شد و او تمام تمرین‌های اجرا را با پورسرخ انجام می‌داد. پورسرخ هم خیلی زود با گروه و کار هماهنگ شد.

ارغوانی درباره روند ادامه مسابقه نیز توضیح داد: مسابقه‌ها به تدریج عوض شده و بازی‌های جدیدی اضافه می‌شود و مسابقه هم سخت‌تر می‌شود. ما تنها برنامه‌ای هستیم که شاهنامه خوانی و نقالی داریم و هر آنچه که مربوط به فرهنگ و آیین‌های ایران است پخش می‌شود.

وی در پایان گفت: فصل بعد اتفاقات جدیدی داریم که جذاب‌تر است و اتفاق جدیدی در تلویزیون ایران است. اتفاقی که بتواند ایران را برجسته کند و از دکوری استفاده می‌شود که در برنامه‌ها نداشته‌ایم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.