به باشگاه ۳۰درصد تخفیف دادیم اما کسی تشکر نکرد

 

به باشگاه ۳۰درصد تخفیف دادیم اما کسی تشکر نکرد|خبر فوریمدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای حضور در تمرینات مشکلی نیست و هر موقع کادر فنی صلاح بداند در تمرین حاضر می‌شویم.

سیامک نعمتی در مورد دلیل حضورش در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: چند وقتی بود که باشگاه نیامده بودم آمدم تا در مورد یکسری از مشکلات موجود صحبت کنیم، قول‌هایی داده شده امیدوارم در یکی دو روز آینده بتوانیم تکلیف را مشخص کنیم.

نعمتی در مورد اینکه چه زمانی قرار است در تمرینات شرکت کنند گفت:‌ برای حضور در تمرینات مشکلی نیست. به ملی‌پوشان چند روزی استراحت داده شده است. هر موقع کادر فنی صلاح بداند در تمرین حاضر می‌شویم.

وی در مورد مسائل مالی عنوان کرد: مشکلات مالی همیشه وجود داشته و الان هم وجود دارد. ما از قراردادهای فصل قبل‌مان طلب داریم. گلایه من از باشگاه این است که روزی که ۷، ۸ نفر بودیم و به باشگاه آمدیم و بابت مطالباتمان نزدیک ۳۰درصد تخفیف دادیم. هیچ تشکر و قدردانی نشد. نمی‌خواستیم سر پرسپولیس و هواداران منتی بگذاریم به همین خاطر هیچ حرفی نزدیم و واکنشی نشان ندادیم. فکر نکنم هواداران هم این موضوع را بدانند الان این را گفتم که در جریان باشند.

نعمتی ادامه داد: ما حسن نیت‌مان را به پرسپولیس ثابت کردیم. این تیم را دلی دوست داریم.برای خوشحال کردن هواداران همه جوره می‌جنگیم. از سال ۹۷ ـ ۹۶ با پول‌های آن سال می‌شد کارهای زیادی کرد ولی در سال ۹۹ از آن پول‌ها ۳۰ درصد را تخفیف دادیم. انتظار داشتیم باشگاه واکنش خوبی به این قضیه نشان می‌داد ولی متأسفانه این اتفاق نیفتاد. الان هم مشکلاتی وجود دارد. قول‌هایی دادند و امیدوارم که درست شود.

هافبک تیم پرسپولیس در مورد هواداران چندروز قبل مقابل باشگاه تجمع کردند و ناراحت بودند و با وجود اینکه اگر ملی‌پوشان در تمرین حاضر نشوند ناراحتی هواداران بیشتر خواهد شد گفت:‌ تمام سعی و تلاشمان این است که دل مردم را شاد کنیم. در همان نیم‌ساعت یک ساعتی که آنها شاد می‌شوند واقعاً خوشحالیم. تمام هدف‌مان این است که هواداران‌مان خوشحال شوند. حتی کسانی که طرفدار پرسپولیس نبودند اما با صعود ما خوشحال شدند خیلی برای ما دلگرم‌کننده بود. نمی‌خواهیم هواداران ناراحت شوند. امیدواریم باشگاه هر چه زودتر این مشکلات را برطرف کند تا با قدرت در فصل جدید شرکت کنیم و آماده بازی بزرگ در فینال شویم.

نعمتی در مورد دعوت به تیم ملی اظهار داشت: از اسکوچیچ ممنونم که به من اعتماد و دعوتم کرد. امیدوارم این روند خوب را ادامه بدهم و هم به پرسپولیس کمک کنم و هم دوباره نظر اسکوچیچ را نسبت به خودم جلب کنم و در اردوهای بعدی هم حضور داشته باشم.

وی تصریح کرد: از لحاظ پستی هیچ مشکلی ندارم. این را هم به گل‌محمدی و هم به اسکوچیچ گفتم. آنها هم گفتند می‌دانیم تو در ۳، ۴ پست مختلف بازی می‌کنی و حتما در آن ۳، ۴ پست روی تو نظر داریم.

وی در خصوص تعویق مسابقات لیگ برتر گفت:‌ امیدوارم مسائل کرونا هر چه زودتر حل شود و ما بتوانیم از حضور هواداران در ورزشگاه بهره ببریم. واقعا جای خالی آنها را حس می‌کنیم. امیدوارم بتوانیم حداقل بعد از فینال در ورزشگاه آزادی جشن قهرمانی را بگیریم.

وی در خصوص اینکه آیا موافق تعویق مسابقات است عنوان کرد: این مسائلی است که وزارت بهداشت تصمیم می‌گیرد و حتما صلاح دانسته‌اند.

وی در مورد وضعیت شجاع خلیل‌زاده گفت: بابت قراردادش هیچ خبری ندارم. امیدوارم هر چه صلاح خودش و پرسپولیس است اتفاق بیفتد.

نعمتی در مورد پیشنهاد از فوتبال ترکیه عنوان کرد: پیشنهادهایی وجود دارد ولی چون من یکسال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم در اختیار باشگاه است که چه تصمیمی می‌گیرند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.