تشکر حامد لک از پرسپولیسی‌ها/عکس

 

تشکر حامد لک از پرسپولیسی‌ها/عکس|خبر فوریدروازه بان ۲۹ ساله پرسپولیس که در این مدت فعالیتی در شبکه های اجتماعی نداشت، با انتشار یک استوری از هواداران پرسپولیس تشکر کرد.

حامد لک که عملکرد بسیار خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشت و با سیو پنالتی چهارم النصر زمینه ساز صعود قرمزها به فینال آسیا نیز بود، در شرایطی این نمایش های درخشان را ارائه می‌کرد که هیچ فعالیتی در فضای مجازی نداشت.

او علاوه بر این که پست و استوری منتشر نمی‌کرد، ترجیح داده بود که در پیام رسان ها نیز فعالیت آنچنانی نداشته باشد و تمرکز خود را روی تمرین و تلاش برای بسته نگه داشتن دروازه اش کند.

لک در این پیغام اینستاگرامی‌ خود نوشته: «سلام خدمت همه پیشکسوتان عزیز، مربیان دلسوز، بازیکنان بامعرفت، دوستان و هواداران دوست‌داشتنی تیم محبوبم پرسپولیس که با حمایت‌ها، تبریک‌ها، دلگرمی و صحبت‌های ارزشمندتان، در این مدت انرژی مثبت بسیار زیادی به من دادید و لازم میدانم از همه عزیزان تشکر کنم و عذرخواهی میکنم بابت اینکه نتوانستم جواب تک تک لطف و محبت‌هایی که به من داشتید را بدهم. امیدوار هستم بتوانم قدردان حمایت‌های شما بزرگواران باشم.»

حامد لک در ۷ بازی لیگ قهرمانان آسیا پنج کلین شیت داشت و تنها دو بار مغز علی و عبدالرزاق حمدالله از روی نقطه پنالتی دروازه اش را باز کردند.

تشکر حامد لک از پرسپولیسی‌ها/عکس|خبر فوری

 

نظرات بسته شده است.