ماسک ارزان شد

 

ماسک ارزان شد|خبر فوریبزرگترین کارخانه تولید ماسک جنوب غرب آسیا با افتتاح خط جدید تولید، ماسک را ارزان کرد.

معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی امروز در اشتهارد گفت: تاکنون قیمت مصوب عرضه این محصول در کارخانه پارس سلامت نانو، وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام خمینی ۱۲۰۰ تومان بود که با این افزایش تولید، قیمت ماسک این کارخانه برای مصرف کننده به ۱۰۰۰ تومان کاهش یافت.
سیدمصطفی سیدهاشمی گفت: مردم در همه استان ها می توانند در نشانی www.hastinja.ir ماسک و محلول ضد عفونی کننده خرید کنند و در مراکز معرفی ‌شده تحویل بگیرند.

وی افزود: ضمن افزایش کیفیت در تولید ماسک از N95 به  N99 ، ظرفیت تولید ماسک بهداشتی در این مجموعه نیز به ۵ میلیون ماسک در روز رسیده است.

سیدهاشمی گفت: دستگاه های تولید ماسک سه‌ لایه و نانو در این کارخانه از ۲۱ به ۴۸ دستگاه و ظرفیت تولید ماسک سه ‌لایه بهداشتی در این مجموعه از ۳ میلیون به ۵ میلیون ماسک در روز افزایش یافت البته هم‌اکنون در این کارخانه روزانه ۴ میلیون انواع ماسک تولید می شود که تا دوهفته آینده به ۵ میلیون خواهد رسید.

وی افزود: آمادگی داریم به هرمیزانی که بخش‌های درمانی و پزشکی و جامعه سلامت نیاز داشته باشند برای آنها تولید و عرضه کنیم.

سیدهاشمی گفت: فضای این کارخانه از ۱۸۰۰ متر به ۷۰۰۰ متر افزایش یافته ‌و هم اکنون این مجموعه برای بیش از ۲۰۰۰ نفر شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرده است.

وی گفت: از هفته آینده ماسک مخصوص کودکان و دانش‌آموزان هم وارد بازار خواهد شد.

معاون ستاد اجرایی فرمان امام افزود: هم‌اکنون ۵ نوع ماسک شامل ماسک سه‌لایه معمولی، نانو،  n95، n99  و کودک در این کارخانه تولید می شود و تا هر زمان که مردم نیاز داشته باشند برای مقابله با ویروس کرونا به عرضه اقلام بهداشتی در کشور ادامه خواهیم داد.

 

نظرات بسته شده است.