جنایت هولناک در گیلان/ جسد زن کارمند زیر پل پیدا شد

 

جنایت هولناک در گیلان/ جسد زن کارمند زیر پل پیدا شد|خبر فوری

الهام سرلاتی، کارشناس وصول حق بیمه تامین اجتماعی شهرستان سیاهکل در استان گیلان روز سه‌شنبه، یکم مهرماه در راه خانه مفقود شد.

بعدازظهر سه‌شنبه، یکم مهرماه الهام سرلاتی، کارشناس وصول حق بیمه تامین اجتماعی شهرستان سیاهکل در استان گیلان پس از پایان یک روز کاری راهی خانه شد. او مثل هر روز باید ابتدا به لنگرود و پس از آن به خانه‌شان در رودسر می‌رفت.

زن جوان وقتی در میدان لنگرود از ماشین پیاده شد، برای رفتن به رودسر سوار یک خودروی مسافربر شخصی شد و پس از آن دیگر کسی او را ندید.

وقتی خبری از این زن نشد، خانواده‌اش که نگران او بودند با تلفن همراهش تماس گرفتند اما گوشی‌اش خاموش بود. آنها به جست‌وجو پرداختند و زمانی که ردی از او به‌دست نیامد، پلیس را در جریان قرار دادند و به این ترتیب تحقیقات برای پیدا کردن وی شروع شد.

مأموران پلیس در جریان بررسی‌ها متوجه شدند که زن جوان آخرین بار با سرویس اداره به لنگرود رفته و در آنجا از سرویس پیاده و سپس سوار یک خودروی شخصی شده و این خودرو تنها سرنخ برای پیدا کردن او بود.

درحالی‌که جست‌وجو برای پیدا کردن این زن ادامه داشت، روز چهارم مهرماه جسد زنی زیر یک پل در منطقه جنگلی دوهزار مازندران پیدا شد.

وقتی مأموران به محل حادثه رفتند، متوجه شدند که مشخصات جسد با مشخصات الهام که چند روز قبل‌تر گم شده بود مطابقت دارد. در این شرایط خانواده وی به پزشکی قانون دعوت شدند و پس از دیدن جسد تأیید کردند که او خود الهام است.

با کشف راز ناپدید شدن این زن، تیمی از مأموران پلیس آگاهی وارد عمل شدند و معلوم شد که جسد این زن در حالی پیدا شده که طلاها، پول‌ها و لوازم باارزش او سرقت شده است.

این یعنی، احتمالا وی پس از سوار شدن به‌خودروی سواری در دام زورگیران گرفتار شده و آنها پس از سرقت اموالش او را به قتل رسانده‌اند.

در این شرایط تحقیقات کارآگاهان جنایی برای شناسایی خودروی سواری و دستگیری عامل یا عاملان این جنایت هولناک آغاز شده است.

 

نظرات بسته شده است.