رسا نشر – خبر روز

آمریکا را دوباره خداپرست کنیم

بین الملل

 

آمریکا, آمریکا را دوباره خداپرست کنیم, رسا نشر - خبر روزهزاران تن از مردم آمریکا در پارک “نشنال مال” واقع در مرکز واشنگتن گردهم آمدند تا دعا کنند و حمایت خود از رئیس جمهور کنونی کشورشان را نشان دهند.

به گزارش خبر فوری، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، این راهپیمایی که طول آن از بنای یادبود لینکلن تا ساختمان کنگره آمریکا کشیده شده بود، چند ساعت قبل از آنکه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا رسما “ایمی برت” را برای قضاوت در دیوان عالی نامزد کند، برگزار شد.

در بین حاضرین در این راهپیمایی تعداد اندکی ماسک به صورت داشتند. برخی از آنها کلاه‌های قرمزی به سر داشتند که روی آن عبارت ” آمریکا را دوباره خداپرست کنیم” نوشته شده بود؛ عبارتی که برگرفته از شعار انتخاباتی ترامپ تحت عنوان “آمریکا را دوباره باعظمت کنیم” بود.

مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا در جریان سخنرانی در این راهپیمایی گفت: من در اینجا حضور پیدا کردم تا تشکر و سپاس ترامپ از شما را اعلام کنم و از شما بخواهم تا برای موفقیت نامزد جدید قضاوت در دیوان عالی دعا کنید.

این راهپیمایی توسط فرانکلین گراهام، یک مسیحی محافظه‌کار برجسته و طرفدار ترامپ سازماندهی شده بود. بسیاری از شرکت‌کنندگان در این رویداد از دانشجویان دانشگاه لیبرتی در ویرجینیا بودند.

 

مطالب مرتبط

پایگاه خبری تحلیلی رسانشر
تازه ترین خبرهای ایران و جهان دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی