قابلیت‌های جدید ایکس باکس برای کاربران

 

قابلیت‌های جدید ایکس باکس برای کاربران|خبر فوریبه روزرسانی عمده آتی برنامه ایکس باکس برای iOS به کاربران امکان می‌دهد بازی‌ها را از کنسول ایکس باکس به آیفون و آیپد منتقل کنند.
این ویژگی اخیراً در نسخه بتا برای کاربران آندروید ارائه شده است (پس از آزمایش به عنوان پخش کنسول حدود یک سال پیش) و اولین حضور آن در iOS نیز به زودی آغاز خواهد شد.
این برنامه جدید می‌تواند ایکس باکس شما را به شیوه‌ای راه اندازی کند، که بی سر و صدا و بدون روشن شدن چراغ وضعیت روشن شود و شما می‌توانید این کار را هم از طریق وای فای و شبکه خانگی و هم از راه دور و از طریق شبکه موبایل انجام دهید.
سپس می‌توانید محتوای ایکس باکس خود را در آیفون مرور کرده و از صفحه نمایش آن برای نمایش بازی‌های در حال اجرا در ایکس باکس، منهای تلویزیون استفاده کنید. این ویژگی را نباید با xCloud، پلت فرم پخش بازی مبتنی بر فضای ابری، که اپل و مایکروسافت استفاده می‌کنند، اشتباه گرفت.
قابلیت‌های جدید ایکس باکس برای کاربران|خبر فوری
ویژگی پخش از راه دور از قسمت کنسول‌های من در به روزرسانی ایکس باکس قابل دسترسی است و شامل صفحه اصلی، برگه دوستان، رابط جستجو و برگه آرشیو من است. پخش از راه دور ایکس باکس مشابه بازی از راه دور سونی است (قابلیت پخش بازی PS۴ که از سال گذشته در اندروید و iOS در دسترس است.)
 

نظرات بسته شده است.