ثبت نام کنکور ۹۷ امروز پایان می یابد

اطلاعات داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام کرده اند از یکشنبه ۱۳ اسفند ماه تا چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش(sanjesh.org) قرار گرفته است. مشاور عالی سازمان سنجش گفت: فرصت ثبت نام در کنکور سراسری ۹۷ ساعت ۲۴ امروز(چهارشنبه) پایان می یابد. حسین توکلی روز چهارشنبه در گفت وگو با […]

اطلاعات داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام کرده اند از یکشنبه ۱۳ اسفند ماه تا چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش(sanjesh.org) قرار گرفته است.
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: فرصت ثبت نام در کنکور سراسری ۹۷ ساعت ۲۴ امروز(چهارشنبه) پایان می یابد.
حسین توکلی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: ثبت نام برای آزمون سراسری سال ۹۷ برای پذیرش در دوره های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین در کدرشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اول بهمن ۹۶ آغاز شد.

وی ادامه داد: اطلاعات داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام کرده اند از یکشنبه ۱۳ اسفند ماه تا چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش(sanjesh.org) قرار گرفته است.

توکلی گفت: متقاضیان ضرورت دارد پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و مندرجات اطلاعیه منتشر شده نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کرده و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبانی که در مهلت مقرر به هر دلیل موفق به ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۷ نشده اند، می توانند تا ساعت ۲۴ امروز در آزمون ثبت نام کنند.

توکلی افزود: تاکنون ۳۵ هزار و ۱۹۰ نفر در کنکور سراسری ۹۷ ثبت نام کرده اند.

آزمون سراسری سال ۹۷ در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیر سال آینده برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.