معرفی برگزیدگان جشنواره مد و لباس فجر

هفتمین جشنواره مد و لباس فجر، با معرفی برگزیدگان در بخش های مختلف به کار خود پایان داد. به گزارش مهر، در آیین پایانی هفتمین جشنواره مد و لباس فجر که امروز ۱۴ اسفندماه در تالار وحدت با حضور سیدعباس صالحی وزیر و سید محمد مجتبی حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار […]

هفتمین جشنواره مد و لباس فجر، با معرفی برگزیدگان در بخش های مختلف به کار خود پایان داد.

به گزارش مهر، در آیین پایانی هفتمین جشنواره مد و لباس فجر که امروز ۱۴ اسفندماه در تالار وحدت با حضور سیدعباس صالحی وزیر و سید محمد مجتبی حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، برگزیدگان در رشته های مختلف کیف، کفش، طراحی پارچه و لباس، زیورآلات و… معرفی شدند.

در این مراسم و در بخش رسانه خبرگزاری ایسنا، روزنامه هفت صبح، رادیو اقتصاد و شبکه تلویزیونی ایران کالا به عنوان رسانه های برتر معرفی شدند.

محسن پیشدادی در بخش پوستر، زهرا نصیری در بخش پایان نامه کارشناسی، پایان نامه کارشناسی ارشد برتر و کاربردی به سمانه سادات صنعتی و پایان نامه کارشناسی ارشد به زینت ناظری قادی کلاهی لوح تقدیر و تندیس و جایزه را به خود اختصاص دادند.

برگزیدگان مقاله برتر، اریکا ابراهیمی و ناصر آزاد بودند. آتنا فتحی برگزیده طرح پژوهش برتر؛ شیوا قربانی برگزیده زیورآلات، شهرزاد گیوی بخش طراحی زیورآلات و بتول مطبی برگزیده مدل سازی زیورآلات یارانه ای شدند.

انیس ایمری در بخش طراحی پارچه، مجید رخشان طراحی کفش و شهین نظری در بخش کیف از جمله برگزیدگان بودند.

محبوبه علی بلندی برگزیده بخش بین الملل، کیانوش غفاری، افسانه پناهی و هما شهبازی برگزیدگان در بخش طراحی مانتو بودند.

از فاطمه صادقی پور در بخش مسابقه زنده طراحی بالاپوش مردانه تقدیر شد و سارا دوستی و فرزانه قلیخانی برگزیدگان مسابقه زنده طراحی حجاب و عفاف بودند.

حمید عظیمی فمی تفرشی در بخش لباس مجلسی آقایان، سید موسی مرادی در لباس اجتماع آقایان، مریم باستی در لباس اجتماع بانوان، آرزو نجفی در مانتو مجلسی، غزاله بهمنی در مانتو کاربردی، شبنم محمدی در پوشش سر، فرشته مفاخر در لباس مشاغل و فریبا شه بخش در بخش چادر برگزیدگان هفتمین جشنواره مد و لباس فجر بودند.

در این مراسم، اسامی برگزیدگان از سوی بازیگران سینما و تلویزیون خوانده شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.