سرویس دهی مترو تا ساعت ۲۴ از ۱۵ اسفند/ افزایش ساعات کاری مراکز تجاری تا یک بامداد

  در همین زمینه انسداد ۳ محور اصلی به دلیل بارش برف، کولاک شدید و رانش زمین ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ گرمای بیش از ۵۰ درجه سانتیگراد در راه است! ۸ خرداد ۱۳۹۹ از ۱۵ اسفند ماه ساعت کاری تمامی مراکز تجاری تا ۱ بامداد خواهد بود و مترو تا ساعت ۲۴ خدمت رسانی خواهد کرد. […]

 

از ۱۵ اسفند ماه ساعت کاری تمامی مراکز تجاری تا ۱ بامداد خواهد بود و مترو تا ساعت ۲۴ خدمت رسانی خواهد کرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در شورای ترافیک تهران پیشنهاد دادیم که در راستای توزیع ترافیک اسفند ‌ماه، ساعات کاری مراکز تجاری افزایش یابد که فرمانده انتظامی تهران با پیشنهاد افزایش ساعات کاری مراکز تجاری موافقت کرد.

به گزارش ایسنا، محسن پور سید اقایی صبح امروز در حاشیه جلسه شورای شهر تهران باحضور در جمع خبرنگاران درباره تمهیدات ترافیکی آخر سال گفت: ما درشورای ترافیک تهران پیشنهاد دادیم که در راستای توزیع ترافیک اسفند ‌ماه، ساعات کاری مراکز تجاری افزایش یابد.

وی با بیان اینکه خوشبتخانه شب گذشته فرمانده انتظامی تهران با پیشنهاد افزایش ساعات کاری مراکز تجاری موافقت کرد گفت: از ۱۵ اسفند ماه ساعت کاری تمامی مراکز تجاری تا ۱ بامداد خواهد بود و مترو تا ساعت ۲۴ خدمت رسانی خواهد کرد.

وی افزود: مردم می‌توانند با خیال راحت به خرید بپردازند؛ چرا که بر اساس تمهیدات اندیشیده شده سرویس دهی آخرین قطار در همه خطوط تا ساعت ۲۴ خواهد بود و همچنین ساعات کاری اتوبوس‌رانی و بی‌ار تی را نیز افزایش دادیم.

پورسید آقایی در ادامه با بیان اینکه بر اساس مصوبه امروز شورای شهر قیمت بلیط تک سفره از ۸۰۰ به هزار رسید گفت: همچنین قیمت بلیت متروی حومه از ۸۰۰ تومان به ۱۵۰۰ تومان و قیمت بلیت متروی فرودگاه امام خمینی به ۷۵۰۰ تومان رسیده است

وی با یبان اینکه بر اساس مصوبه شورای شهر مردم عادی که از کارت‌بلیت‌های مدت دار فصلی، شش ماه و یک سال استفاده کنند علاوه بر اینکه از تخفیف‌های معمول بهره‌مند میشوند ۲۵ درصد تخفیف دیگر نیز دریافت خواهند کرد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به سوالی در خصوص احتمال مخالفت فرمانداری با این رقم افزایش قمیت بلیت گفت: صحبت‌خاصی در این زمینه انجام نشده اما با توجه به شرایط موجود این رقم معقول است چراکه بر اساس قانون یک سوم پول بلیت را مردم، یک سوم دولت ویک سوم شهردرای باید بپردازند که شهرداری به نیابت از دولت آن را پرداخت می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.