این وب سایت جهت دسترسی سریعتر از کوکی های شما استفاده می کمد
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر

تماشای بازی های روسیه در جام جهانی تنها ۳۰۰ تومان!

روسیه سال ۲۰۱۸ میزبان جام جهانی است و آنها قصد دارند در این رقابت‌ها بسیار موفق ظاهر شوند.

به گزارش ایلنا، ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهوری روسیه از برنامه شرکت هواپیمایی آئروفلوت که می‌خواهد هواداران این تیم را برای تماشای بازی‌های فوتبال تنها با ۵ روبل (۳۰۰ تومان) جابه‌جا کند، استقبال کرد.

روسیه سال ۲۰۱۸ میزبان جام جهانی است و آنها قصد دارند در این رقابت‌ها بسیار موفق ظاهر شوند. ژنرال ویتالی ساولیوف، رییس هواپیمایی آئروفلوت روسیه این موضوع را پس از جلسه‌ای با پوتین تایید کرد و گفت هواداران برای سفرهایی که برای تماشای بازی‌های روسیه باید انجام دهند، در صورت استفاده از این خط هوایی، تنها ۵ روبل پرداخت خواهند کرد.

او گفت: «ما می‌خواهیم در جام جهانی موفق باشیم. از هوادارانی که از شهری به شهر دیگر برای تماشای بازی‌های روسیه سفر می‌کنند، تنها ۵ روبل دریافت خواهد شد.»

انتظار می‌رود که حدود ۷۰ هزار بلیت هواپیما در این مدت به فروش برسد. ساولیوف ادامه داد: «اگر تیم ما در مراحل حذفی خوب پیش برود، این آمار افزایش خواهد یافت. هواداران ما باید خوشحال باشند.»

رقابت‌های جام جهانی در شهرهای مسکو، سن‌پترزبورگ، سوچی، کازان، سارانسک، کالینیگراد، ولگوگراد، روستوف، نیژنی نوگورود، یکاترینبرگ و سامارا برگزار خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

Enter the text from the image below
 
بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

آخرین خبرها

پایگاه خبری تحلیلی ر سانشردارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی