کی روش: آماده تبادل نظر با همکارانم در لیگ هستم/ پاسخ سرمربی تیم ملی به کرانچار

«کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، در بیانیه ای با تاکید بر اینکه آماده همکاری با همکاران خود در لیگ فوتبال ایران است، خطاب به «زلاتکو کرانچار» سرمربی سپاهان اصفهان نوشت: اگر به من اعتماد ندارید، هیچ وقت اعتماد نخواهید داشت. به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، در بیانیه کی روش که امروز(یکشنبه) […]

«کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، در بیانیه ای با تاکید بر اینکه آماده همکاری با همکاران خود در لیگ فوتبال ایران است، خطاب به «زلاتکو کرانچار» سرمربی سپاهان اصفهان نوشت: اگر به من اعتماد ندارید، هیچ وقت اعتماد نخواهید داشت.
به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، در بیانیه کی روش که امروز(یکشنبه) منتشر شد، آمده است: بعد از ۳۶ سال تجربه بین‌المللی و حرفه‌ای و پس از گذشت هفت سال از نتایج و دستاوردهای تاریخی برای فوتبال ایران اگر همکار عزیز بنده جناب آقای کرانچار هنوز من را نمی‌شناسند و به من اعتماد ندارند، هیچ وقت این شناخت را پیدا نخواهند کرد و اعتماد نخواهند داشت.
در این بیانیه اضافه شده است: یک جلسه خصوصی تغییری در شرایط ایجاد نخواهد کرد، ولی در همین حال بنده بسیار خرسند و خوشحال خواهم شد اگر آقای کرانچار بتوانند از امکانات ما در تیم ملی بازدید کرده و کارها و اهداف ما را دنبال کنند؛ در حال حاضر بنده فکر نمی‌کنم احتیاجی به تاکید مجدد این مساله به کسی باشد که بازیکنان ملی پوش داخلی ما اگر بخواهند نتایج خاصی را کسب کنند، نیاز به یک برنامه ‌ریزی خاص از بعد فیزیکی، تکنیکی، تاکتیکی و روحی-روانی خواهند داشت.
سرمربی سپاهان پیشتر درباره طرح ریکاوری کی روش برای ملی پوشان گفته بود فکر می کنم افکاری که کی روش برای ریکاوری بازیکنان ایران دارد، قابل اجرا نخواهد بود زیرا بعد از مسابقات لیگ بازیکن ها به ریکاوری نیاز دارند؛ اگر بازیکنان بخواهند از شهرستان ها به سمت تهران بیایند، فکر می کنم همه باشگاه ها شرایط خوبی را برای ریکاوری بازیکنان‌شان دارند.
کی روش ادامه داده است: در زمان مناسب و مقتضی من همیشه آماده و در اختیار دوستان و همکاران مربی خود هستم تا نقطه نظراتم، تجاربم و دانش خود را با آنها مبادله کنم؛ با آنهایی که با حسن نیت آمده و به معنای واقعی متعهد به حمایت از منافع تیم ملی ایران هستند؛ بازیکنان تیم ملی ایران خود بهترین شاهد برای صحبت راجع به تلاش‌های زیاد ما و بهترین شاهد برای ابراز حرفه‌ای‌گری که ما همیشه تقدیم آن‌ها کردیم، هستند.
سرمربی تیم ملی ایران تاکید کرده است: این برنامه که از تاریخ چهارم ژانویه ۲۰۱۸ (۱۴ دی ۹۶) شروع می شود یک پیشنهاد ساده، صادقانه و در کمال فروتنی از سوی من است. این الزامی نیست و این برنامه تنها با اعتماد و اطمینانی که از طرف بازیکنان تیم ملی و همکاران بنده به من ایجاد می شود، امکان پذیر است.
وی افزوده است: در پایان امیدوارم با کمک خداوند قادر باشم تصمیمات انتخابی مناسبی را درباره بازیکنانی که واقعا ابعاد فیزیکی، تکنیکی، تاکتیکی و روحی و روانی را دارند، اتخاذ کنم تا آن‌ها بتوانند در راستای منافع تیم ملی خدمت کنند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.