ستاره “بازی تاج و تخت” مادر شد

, ستاره “بازی تاج و تخت” مادر شد, رسا نشر - خبر روز
سوفی ترنر، بازیگر “بازی تاج و تخت” جو جوناس، خواننده مشهور اهل آمریکا صاحب اولین فرزند خود شدند.

دو‌ روز‌ قبل، رسانه‌ها از به دنیا آمدن دختر ترنر و جوناس به نام “ویلا” در لس آنجلس خبر دادند. منبعی به رسانه‌ها گفته: “این زوج از همین حالا همه فکر و ذکرشان فرزندشان شده و از تماشای عضو جدید خانواده‌شان سیر نمی‌شوند. این زوج به فرصت احتیاج دارند تا از این لحظات خاص لذت ببرند و اخبار و وقایع جدید را فقط با خانواده و دوستان شان در میان گذاشته‌اند.”

رابطه ترنر، ستاره ی سریال “بازی تاج و تخت” (Game of Thrones) و جوناس، عضو گروه موسیقی “برادران جوناس” از اینستاگرام آغاز شد. بعد از آنکه جوناس در دایرکت اینستاگرام ترنر به او پیغام داد، آن ها در سال ۲۰۱۶ شروع به رد و بدل کردن پیام با یکدیگر از طریق اینستاگرام کردند. سوفی و جو همان سال در انگلیس با یکدیگر ملاقات کردند. ترنر در مصاحبه‌ای گفته بار اولی که می خواست به دیدن جوناس برود مردد بود که نکند کسی که به ملاقات او می‌رود شخص دیگری باشد، به همین خاطر چند تا از دوستانش را با خودش برده بود.

جوناس هم به همراه یکی از دوستانش به دیدن ترنر آمد و در آن ملاقات سوفی و جو ساعت‌ها با یکدیگر صحبت کردند و در نهایت از یکدیگر “جدایی ناپذیر” شدند.

, ستاره “بازی تاج و تخت” مادر شد, رسا نشر - خبر روز

جوناس هم در سال ۲۰۱۹ در مصاحبه‌ای گفت که او و ترنر غرق صحبت با یکدیگر شده بودند و می دانستند اتفاق خاصی در حال رخ دادن است.

این زوج در سال ۲۰۱۷ نامزدی خود با یکدیگر را اعلام کردند. آن ها ۲ سال بعد ازدواج خود را با دو مراسم جداگانه جشن گرفتند.

, ستاره “بازی تاج و تخت” مادر شد, رسا نشر - خبر روز

ترنر و جوناس از اینکه این رابطه به اشکال مختلفی به آن‌ها کمک کرده هم صحبت کرده‌اند. ترنر گفته جوناس به او کمک کرد که از پس “بحران هویتی” خود برآید و به سال ها افسردگی‌اش غلبه کند. در عین حال، جوناس هم گفته علاقمند شدن به سوفی باعث شد او تصمیم بگیرد که “مرد و برادر بهتری” باشد.

منبع: روزیاتو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code