رسانشر- خبر روز
حوادث

۱۷ بار زندان هم جوان تهرانی را آدم نکرد!

5f14898aa20c2_2020-07-19_22-27
سارق حرفه ای که ۱۷ بار به زندان رفته پس از آزادی دوباره دزدی کرد و برای هجدهمین بار دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه “مرتضی نثاری” رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت: سال گذشته مرد جوانی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کرد، در خیابان پاسداران در حال خروج از محل کارش بوده که ناگهان مردی پیاده گوشی تلفن همراه آیفون ایکس اش را قاپیده و سوار بر موتورسیکلت هوندا متواری شده است که با حضور مأموران کلانتری 102 پاسداران گزارش شاکی اخذ و برای پیگیری تخصصی و شناسایی سارق شکایت وی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی ترک نوشین موتورسیکلت شناسایی و در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و پیش تر با همین عنوان مجرمانه ۱۷ مرتبه روانه زندان شده است، افزود: شناسایی مخفیگاه متهم در دستور کار قرار گرفت و مشخص شد که متهم در مخفیگاه قبلی اش نبوده و به تازگی نقل مکان کرده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم مجهول المکان است و کارآگاهان با تلاش شبانه روزی موفق شدند متهم را در حوالی خیابان شوش دستگیر کنند .

وی ابراز داشت: متهم در پایگاه چهارم علاوه بر اعتراف به جرم ارتکابی به یک فقره سرقت دیگر اعتراف و اظهار داشت که هر دو دستگاه را در خیابان دستفروشی کرده است و پول حاصله را خرج خود کرده است.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان با اشاره به اینکه شناسایی راکب موتورسیکلت در دستور کار قرار دارد در پایان گفت: با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد

منبع: رکنا

نوشتن نظر