رسانشر – خبر روز
حوادث

دستگیری سارقان منازل شرق تهران

5f0f17f5680b8_5f0f17f5680bd
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۳ سارق منزل و کشف ۲ میلیارد ریال اموال سرقتی خبر داد .

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری گفت: هفتم تیر ماه سال جاری پرونده‌ای باموضوع دستگیری ۳ نفر به اسامی وحید، امیر و سامان مظنون به سرقت منزل از کلانتری ۱۴۶ حکیمیه برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی افزود: گزارش کلانتری حاکی از آن بود ۳ مظنون دستگیر شده با یک دستگاه خودروی پراید هاچ بک در حال تردد بوده اند که ماموران به آن‌ها مظنون می‌شوند و از کیف همراهشان تعدادی ابزار که از آن‌ها در سرقت منزل استفاده می‌شود و مقداری طلاجات و ساعت به ارزش ۲ میلیارد ریال کشف و پرونده با دستور بازپرس دادسرای ناحیه ۱۵ تهران با قرار صادره به مدت یک هفته در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم قرار می‌گیرد.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارآگاهان با بررسی سوابق متهمان متوجه می‌شوند وحید از سارقان سابقه دار بوده و پیشتر به جرم سرقت منزل دستگیر و پس از آزادی از زندان مجددا شروع به سرقت کرده است.

سرهنگ نثاری توضیح داد: وحید در تحقیقات مقدمات معترف شد، هر سه بچه محل باشیم و در قهوه خانه‌ای با یکدیگر آشنا شدیم و شب دستگیری به اتفاق هم برای سرقت منزل به محله حکیمیه رفتیم و پس از شناسایی منزلی خالی از سکنه از طریق پنجره و بالکن وارد آن‌ها شدیم و اموال با ارزش طلا و ساعت و ادکلن را سرقت کردیم.

این مقام پلیسی گفت: با اعتراف صریح وحید به ۳ فقره سرقت با همکاری سایر همدستش کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل موفق به شناسایی محل‌های سرقت و شناسایی مال باختگان شدند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان با اشاره به اینکه با تکمیل پرونده هر سه متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند، افزود: متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پیام بگذارید

پایگاه خبری تحلیلی رسانشر
تازه ترین خبرهای ایران و جهان دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی