این وب سایت جهت دسترسی سریعتر از کوکی های شما استفاده می کمد
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر

آغاز یک راه بی پایان

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

نون سوگند به قلم و آنچه مى ‏نویسند (۱)

به یاری خداوند متعال آغازگر راهی خواهیم بود بی پایان و انتهایی نا معلوم، اما راهی روشن و شفاف. با هدفی بزرگ و آرزویی والا که همانا عزت و سرافرازی ایران عزیز و اعتلای انقلاب اسلامی عزیزمان می باشد.

رسانشر با همت تنی چند از جوانان این سرزمین و با هدف نشر  و اطلاع رسانی صحیح و صادقانه اخبار و وقایع طی روزهای گذشته کار خود را آغاز نموده است. این رسانه برخط با انتشار به روز اخبار و رویدادها و مطالب آموزنده و خواندنی سعی در فراهم نمودن خوراک خبری، فرهنگی و اجتماعی برای اقشار مختلف جامعه را دارد.

رسالت خبری رسانشر با اتکا به ایزد منان و اراده جوانان و دست اندرکاران این رسانه خبری تحلیلی بر انتشار اخبار و مطالب سالم و درست و فارغ از هرگونه منفعت طلبی فردی، سیاسی و جناحی می باشد. رسانشر صداقت در گفتار و شفافیت در رفتار را سرلوحه و شعار خود قرار داده است و در این راه تمام تلاش خود  را انجام خواهد داد تا اسیر زرق و برق های فریبنده و عواملی چون غرور، منفعت طلبی و ثروت اندوزی نشود.

رسانشر خود را از مردم و مردم را از خود می داند. همراه و همپای مردم برای انتشار خواسته ها، دردها و مشکلاتشان خواهد بود و در این راه بعد از خدا بسوی مردم دست یاری دراز خواهد کرد.

با وجود چندین خبرگزاری، روزنامه و نشریات متعدد الکترونیکی شاید این سوال پیش بیاید که چه نیازی به رسانشر و رسانه های نوپاست؟ باید گفت که جامعه برای پویایی و فعالیت نیاز به صداهای مختلف دارد و سکون و سکوت جامعه را از درون متلاشی می کند. حتی با وجود رسانه های متعدد هنوز هم خلاء رسانه ای به نسبت پراکندگی جمعیت در ایران وجود دارد و رسانه های جدید با اهداف جدید برای رسیدن به واقعیت مسائل روز لازمند چراکه متاسفانه اکثر رسانه ها وابستگی هایی دارند و در برخی مواقع مجبور به سکوت هستند و یا برخی دیگر که از خود جریان ها هستند و خبرسازی هایی می کنند که آرامش جامعه را بر هم می زند. وجود رسانه هایی همچون رسانشر می تواند با انتشار واقعیات جامعه و اخبار صادقانه در مواقع لزوم از اختلاف، چند دستگی و اشتباهات محرز جلوگیری نماید.

ما عهد بسته ایم که جز حقیقت نگوییم و ننویسیم. جز صداقت راه دیگری انتخاب نکنیم و با مردم تا آخرین لحظه بمانیم.

رسانشر، پایگاه خبری تحلیلی تازه ایست که بر پایه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بنا نهاده شده و بر اساس قوانین اینترنتی جمهوری اسلامی ایران نیز به کار خود ادامه خواهد داد.

به امید حمایت و همراهی ملت عزیز و سربلند ایران اسلامی

یا علی

۲۳ مرداد ۱۳۹۵

شبنم حاجی اسفندیاری

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رسانشر

۱)سوره مبارکه قلم آیه ۱

دیدگاهتان را بنویسید

Enter the text from the image below
 
بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

آخرین خبرها

پایگاه خبری تحلیلی ر سانشردارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی