پلیس : جمعه به بهشت زهرا نروید

صبح جمعه شلوغ‌ترین زمان برای رفتن به بهشت زهرا (س) است و از این رو توصیه می‌شود شهروندان پنجشنبه به زیارت اهل قبور بروند.» به گفته سرهنگ رزاقی محدودیت ها از ساعت ۱۲ روز جمعه برداشته می شوند.

پلیس : جمعه به بهشت زهرا نروید

همشهری‌آنلاین نوشت: معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال محدودیت در محورهای بزرگراهی بهشت زهرا خبر داد و گفت که رژه نیروهای مسلح روز جمعه ۳۱ شهریور در ضلع شمالی حرم مطهر (ره) برگزار می شود و از این رو محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد از ساعت ۲۴ پنجشنبه ۳۰ شهریور در محورهای بزرگراهی این محدوده خواهیم داشت.
برنامه های هفته دفاع مقدس از جمعه ۳۱ شهریور آغاز می شود و در این ایام مراسم های خاصی پیش بینی شده است. به گفته سرهنگ محمد رزاقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ در مراسم های پیش بینی شده به مناسبت هفته دفاع مقدس، تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ حضور صد در صدی خواهند داشت و تمهیدات ویژه‌ای را نیز برای عبور و مروز لحاظ شده است.
آن طور که این مقام مسئول عنوان کرده: «با توجه به این که برخی از محورها و مسیرهای منتهی به محل رژه مسدود می شوند، مسیر جایگزین برای افرادی که قصد تردد به بهشت زهرا (س) را دارند پیش بینی شده است و شهروندان می توانند از بزرگراه شهید رجایی و جاده قدیم قم و از درب های جنوبی آرامستان استفاده کنند.»
او با بیان این که مسیرهای جایگزین تردد را برای سایر رانندگان تسهیل می کند تاکید کرد: «صبح جمعه شلوغ‌ترین زمان برای رفتن به بهشت زهرا (س) است و از این رو توصیه می‌شود شهروندان پنجشنبه به زیارت اهل قبور بروند.» به گفته سرهنگ رزاقی محدودیت ها از ساعت ۱۲ روز جمعه برداشته می شوند.

کدام مسیرها مسدود می شوند؟

بزرگراه هاشمی و علامه عسگری
مسیر شمال به جنوب صالح آباد از روی پل شهید صنیع خان
آزادگان غرب به جنوب، شرق به جنوب و شمال به جنوب صالح آباد
بلوار علامه عسگری به سمت شرق
آزادراه خلیج فارس جنوب به شرق ، شمال به شرق و غرب به شرق
جاده قم از جنوب به غرب ، شمال به غرب
تمام فرعی‌های این محورها

نظرات بسته شده است.