نامه محمدعلی رامین به پسرش: مهناز افشار می‌خواهد نقش مریم رجوی را بازی کند اما تو مسعود رجویِ او نیستی!/ به اتهامات مالی یاسین اشاره نکرده

معاون مطبوعاتی دولت احمدی نژاد، در واکنش به حکم صادره علیه پسرش به اتهامات مالی کوشیده قضیه را به مهناز افشار ربط دهد و او را عامل سقوط فرزندش معرفی کرده و به بحث مالی و شکایت هلال احمر نپرداخته

نامه محمدعلی رامین به پسرش: مهناز افشار می‌خواهد نقش مریم رجوی را بازی کند اما تو مسعود رجویِ او نیستی!/ به اتهامات مالی یاسین اشاره نکرده

   عصر ایران- در حالی که فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی دولت دوم احمدی نژاد و پیشنهاد دهندۀ نفی هولوکاست به خاطر اتهامات مالی محکوم شده پدرش نامه ای نوشته و از مهناز افشار و یاسین فرزندش اعلام برائت کرده و نوشته است: اگر هنوز ذره­‌ای از اصالت و شعور در خودت سراغ داری، بفهم­ که بعداز سقوطِ کامل‌ِ تو، مهناز رهایت می­‌کند.

اتهام یاسین رامین «اختلاس» از سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر و «خیانت در امانت» است و به سه سال حبس تعزیری با «احتساب ایام بازداشت قبلی» و همچنین پرداخت جریمه محکوم شده اما پدر به جای اشاره به این موارد با پیش کشیدن نام مریم و مسعود رجوی بحثی دیگر را پیش کشیده است.

     پس از تبرئه یاسین در دادگاه تجدید نظر با فرجام خواهی سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر رای تبرئه «نقض» و او به حبس و پرداخت جریمه محکوم شد. وی علاوه بر پرداخت معادل ۶۰ میلیارد تومان، به پرداخت هزینه دادرسی و حق‌الوکاله شاکی نیز محکوم شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدعلی رامین  در واکنش برائت نامه ای نوشته که متن آن در فضای مجازی درحال دست به دست شدن است. در این نامه آمده است:

یاسین ساده‌لوح! چرا فکر می‌کردی که خیلی زرنگ هستی و بهتر از بزرگترها زندگی را می‌فهمی!؟

ازدواج شماها، برای بهره‌برداری از موقعیت هم‌دیگر بود، نه برای تشکیل یک کانون امن و آرام زندگی خانوادگی!

اما مهناز افشار بعد از با فروپاشاندن خانواده‌ات، طبق تربیت خود، گام به گام تو را به سوی سقوط اعتقادی و سیاسی کشانید و تو نفهمیدی که ملاک دنیا و آخرت پدرت، ولی‌فقیه و ایستادن با انقلاب اسلامی در برابر اشرار جهانی بوده و هست!

برائت محمدعلی رامین از پسرش و مهناز افشار ؛ این بازگویی تلخ‌ترین کابوس وحشتناکی است که ده‌ سال از بیان آن اجتناب کردم

مهناز که باپذیرشِ مأموریتِ ترویج بی‌حجابی و بی‌حیایی، مُحَرِک هر شایعه و کینه‌توزی علیه‌ تو بوده، حالا ظاهراً برای دفاع از مظلومیت ‌تو، با دریدگی تمام «لعنت به جمهوری اسلامی» می‌گوید؛ که البته یقیناً و حتماً، همین «لعن»، در دنیا و آخرت رهایش نخواهد کرد؛ بنابراین اگر هنوز ذره‌ای از اصالت و شعور در خودت سراغ داری، بفهم که بعداز سقوطِ کامل‌ِ تو، مهناز رهایت می‌کند!

آنچه می‌بینم، باید بگویم: مهناز، واقعیت و مجازی را درهم ریخته و می‌خواهد با جذابیت زنانه‌اش، نقش “مریم رجوی زیبا” را بازی کند؛ اما تو “مسعود رجوی” او نیستی و کس دیگری نیاز خواهد بود که بتواند دست به کشتار ملت خود بزند؛ اما در ابتدای عطش‌ناک کینه‌جویی‌ها، هردوباهم تحریک‌پذیر در خدمت دشمنان ایران پادویی خواهید کرد؛ هم بخاطر رنج مشترکتان و هم بخاطر پیوندتان!

کاش می‌توانستی، شعله تنفرش را کم کنی تا مجبور به انتخابی سخت نباشی!

نگارش این رنجنامه، برای «منِ پدر و پدربزرگ» بازگویی تلخ‌ترین کابوس وحشتناکی است که ده‌سال از بیان آن اجتناب کردم تا زندگی‌تان آسیب نبیند؛ اما امروز ادامه سرنوشت‌ مشترکتان را پرتگاه مُهلکی می‌بینم که شاید جدا از هم، با درک خطر، هردو/هرسه نجات بیابید!

نظرات بسته شده است.