شبکه من و تو تعطیل می شود

تمرکز من و تو بر برنامه های سرگرم کننده بود اما در بخش سیاسی، به سمت سلطنت طلبان سوگیری دارد.

شبکه من و تو تعطیل می شود

شبکه من و تو در صفحه اینستاگرامی خود اعلام کرد به دلیل مشکلات مالی تا ابتدای سال آینده میلادی (دی و بهمن آینده ) تعطیل خواهد شد.

بیانیه اعلام تعطیلی شبکه من و تو به امضای کیوان و مرجان عباسی است.

این شبکه از اکتبر ۲۰۱۰ (۱۳ سال قبل) فعالیت خود را از لندن انگلیس آغاز کرد. تمرکز من و تو بر برنامه های سرگرم کننده بود اما در بخش سیاسی، به سمت سلطنت طلبان سوگیری دارد.

مالکان شبکه تلویزیونی «من وتو» در در بیانیه خود آورده‌اند:  «در صورتی که مجبور به پایان کار خود باشیم این اتفاق زودتر از آخرین روز ماه ژانویه سال آینده نخواهد افتاد».

در بخش دیگری از بیانیه درباره علت تعطیلی شبکه آمده است: «تداوم بی‌ثباتی سیاسی و نابسامانی اقتصادی در منطقه، ادامه این مدل تلویزیون تجاری را ناممکن کرد و ما را از رشد گسترش و درآمدزایی در این صنعت در حال تحول ناتوان ساخت. طی همه این سالها ایده‌های متفاوتی را برای کسب درآمد بکار بردیم اما متاسفانه تا به امروز هیچ یک نتیجه بخش نبوده‌اند».

این خبر واکنش های فراوانی را به همراه داشته است. به نحوی که مدیران من و تو مجبور به ارائه توضیحات دوباره ای شدند و علاوه بر تائید این خبر اعلام کردند که تصمیم گرفته شده است، اما این احتمال وجود دارد که درباره این تصمیم بازنگری شود و شبکه من و تو پس از تاریخ اعلام شده، همچنان فعال بماند.

نظرات بسته شده است.