۲۹ نفر بی حجاب کمپین آزادی های یواشکی بازداشت شدند!

پلیس: به دنبال فراخوان شبکه‌های ماهواره‌ای تحت عنوان چهارشنبه سفید، ۲۹ نفر از فریب‌خوردگانی که در قالب این کمپین کشف حجاب کرده بودند توسط پلیس دستگیر شدند. پلیس تهران از بازداشت ۲۹ نفر خبر داد. به گزارش عصرایران، کانال تلگرامی ایرنا نوشت: ۲۹ نفر از فریب خوردگان کمپین آزادی های یواشکی بازداشت شده اند. ایرنا […]

پلیس: به دنبال فراخوان شبکه‌های ماهواره‌ای تحت عنوان چهارشنبه سفید، ۲۹ نفر از فریب‌خوردگانی که در قالب این کمپین کشف حجاب کرده بودند توسط پلیس دستگیر شدند.

پلیس تهران از بازداشت ۲۹ نفر خبر داد.

به گزارش عصرایران، کانال تلگرامی ایرنا نوشت: ۲۹ نفر از فریب خوردگان کمپین آزادی های یواشکی بازداشت شده اند.

ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ اضافه کرد: ماموران انتظامی که وظیفه حفظ و ارتقای امنیت اجتماعی را عهده دار هستند ضمن اشراف کلی به محیط و آشناسازی معدودی از افراد ناآگاه و فریب خورده جوان، ۲۹ نفر از بر هم زنندگان امنیت اجتماعی شهروندان را دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دادند

ایلنا هم نوشت: مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران‌بزرگ از دستگیری ۲۹ نفر در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران‌بزرگ در اطلاعیه ای نوشت: «همزمان با راه‌اندازی کمپین مردمی مقابله با فراخوان کشف حجاب مسیح علی‌نژاد و درخواست آنها مبنی بر برخورد مناسب مسوولان با عاملان این کمپین، مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ اعلام کرد که ماموران انتظامی که وظیفه حفظ و ارتقاء امنیت اجتماعی را عهده‌دار هستند ضمن اشراف کلی به محیط و آشناسازی معدود افراد ناآگاه و فریب‌خورده جوان، ۲۹ نفر از برهم زنندگان امنیت اجتماعی شهروندان را دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دادند.»

خبرگزاری تسنیم هم نوشت: پلیس تهران: ۲۹ نفر از فریب‌خوردگان کمپین کشف حجاب دستگیر شدند.

پلیس تهران اعلام کرد که به دنبال فراخوان شبکه‌های ماهواره‌ای تحت عنوان چهارشنبه سفید، ۲۹ نفر از فریب‌خوردگانی که در قالب این کمپین کشف حجاب کرده بودند توسط پلیس دستگیر شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.