کاربران گوگل خبرنگار می‌شوند

در همین زمینه آنچه درباره قانون جدید بازنشستگی باید بدانیم؛ پاسخ به ابهام‌ها و… ۲۹ آبان ۱۴۰۲ هشدار دوباره پلیس درباره یک روش تکراری برای کلاهبرداری ۲۳ آبان ۱۴۰۲ شرکت گوگل برنامه جدیدی طراحی کرده است که کاربران آن می‌توانند داستان‌های خبری خود را به اشتراک بگذارند. به گزارش ایسنا و به نقل از تک‌تایمز، […]

شرکت گوگل برنامه جدیدی طراحی کرده است که کاربران آن می‌توانند داستان‌های خبری خود را به اشتراک بگذارند.

به گزارش ایسنا و به نقل از تک‌تایمز، امروزه کاربران تلفن‌های هوشمند، برای مطلع شدن از اخبار محلی و جهانی، ازاپلیکیشن‌های موبایل استفاده می‌کنند. زیرا دستیابی به آنها راحت تر است.

اپلیکیشن” گوگل نیوز”(اخبار گوگل) که در موبایل‌های اندروید از قبل نصب شده است، اخبار روز سازمان‌های رسانه‌ای درباره “کسب و کار”،”سرگرمی”،”علمی”،”ورزشی”، “فناوری” و “اخبار جهان ” را پوشش می دهد.

در حال حاضر”بزرگترین موتور جست‌وجوی جهان”(گوگل)، در حال راه اندازی یک اپلیکیشن جدید با نام”بولتن”(Bulletin) است. انتظار می رود که این برنامه جدید گوگل به کاربران اجازه دهد تا اخبار محلی و رویدادهای پیش رو را منتشر سازند و “صدا” و “مرکز توجه” جامعه شان باشند.

شرکت گوگل، با این اپلیکیشن دارندگان تلفن‌های هوشمند را تشویق می کند تا وقایع رخ داده در جامعه خود را که از طریق فیلم و عکس به ثبت رسانده‌اند در قالب “داستان‌های خبری” با دیگران به اشتراک بگذارند. ایده این برنامه این است که داستان‌های الهام‌بخش که راجع به آنها صحبت نمی‌شود، با دیگران به اشتراک گذاشته شود.

اپلیکیشن “بولتن”( Bulletin)همچنین در حال توسعه یک روش خوب برای به اشتراک گذاشتن اخبار آب و هوایی محلی است تا همسایگان از شرایط بد جوی آگاهی یابند.

هم اکنون این اپلیکیشن به طور محدود در شهرهای “اوکلند”، “کالیفرنیا” و “نشویل” در حال آزمایش است.

از آنجایی که داستان‌های خبری “بولتن” برای استفاده عموم آزاد است، داستان های خبری به راحتی در گوگل و رسانه‌های اجتماعی در دسترس خواهند بود. کاربران این برنامه همچنین می‌توانند داستان‌های خبری خود را از طریق “ایمیل” و برنامه‌های “پیامرسان” به اشتراک بگذارند. این شرکت برای دستیابی راحت کاربران، این برنامه را به نحوی طراحی کرده است که نیازی به داشتن حساب کاربری برای استفاده از آن نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.