توکلی: من نمی‌دانم کدام مخالفان احمقی هستند که می‌خواهند کشور را به‌سمت ناامنی ببرند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نصیحت می‌کنم که این مسائل را داخلی نکنند چراکه جناحی شدن این مسائل به‌ضرر همه است. احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با تسنیم، درباره برخی ادعاها که اعتراضات اخیر توسط مخالفان دولت سازماندهی شده، گفت: من نمی‌دانم منظور آن‌ها از مخالفان دولت چه‌کسانی است و […]

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نصیحت می‌کنم که این مسائل را داخلی نکنند چراکه جناحی شدن این مسائل به‌ضرر همه است.

احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با تسنیم، درباره برخی ادعاها که اعتراضات اخیر توسط مخالفان دولت سازماندهی شده، گفت: من نمی‌دانم منظور آن‌ها از مخالفان دولت چه‌کسانی است و نمی‌دانم کدام مخالفان احمقی هستند که می‌خواهند کشور را به‌سمت ناامنی ببرند.

 

وی افزود: من بعضی از مخالفان دولت را می‌شناسم و خودم با بعضی از سیاست‌های دولت مخالف هستم اما آدم‌هایی به این احمقی را نمی‌شناسم که بخواهند کشور را ناامن کنند. من نصیحت می‌کنم که این مسائل را داخلی نکنند چراکه بخشی از این مشکلات به زمینه‌سازی طولانی‌مدت نارضایتی‌ها و بخش دیگر به نارضایتی مردم از برخورد با مالباختگان مؤسسات مالی مربوط می‌شود و جناحی شدن این مسائل به‌ضرر همه است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه سیاسیون در حالی که کشور وضع خوبی ندارد، باید دست در دست بدهند تا مشکلات را حل کنند، تصریح کرد: کسانی که این تهمت‌ها را می‌زنند طرف مقابل را هم درگیر رفع اتهام می‌کنند و دیگر وقتی برای رفع مشکلات مردم باقی نخواهد ماند.

نظرات بسته شده است.