پرفروش ترین محصول حوزه تکنولوژی در سال ۲۰۱۷ آیفون اپل شد

یک موسسه تحقیقاتی به نام GBH Insights روز گذشته عنوان کرده است که آیفون اپل موفق شده لقب پرفروش ترین محصول حوزه تکنولوژی در سال ۲۰۱۷ را از آن خود کند. در واقع، با انتظار فروش ۲۳۳ میلیون دستگاه در امسال، این دیوایس از مجموع ۲ الی ۵ دستگاه نیز فروش بیشتری را تجربه کرده […]

یک موسسه تحقیقاتی به نام GBH Insights روز گذشته عنوان کرده است که آیفون اپل موفق شده لقب پرفروش ترین محصول حوزه تکنولوژی در سال ۲۰۱۷ را از آن خود کند. در واقع، با انتظار فروش ۲۳۳ میلیون دستگاه در امسال، این دیوایس از مجموع ۲ الی ۵ دستگاه نیز فروش بیشتری را تجربه کرده است. در جایگاه دوم دو گوشی گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ سامسونگ با فروش جمعا ۳۳ میلیونی قرار دارند. همچنین اسپیکر ارزان قیمت آمازون به نام اکو دات نیز با ۲۴ میلیون دستگاه فروش در امسال جایگاه سوم را از آن خود کرده است.
اما بار دیگر اپل با اپل واچ خود به عنوان چهارمین مورد از پرفروش ترین محصول حوزه تکنولوژی به این لیست بازمی‌گردد. غول کوپرتینویی امسال موفق به فروش بیش از ۲۰ میلیون دستگاه ساعت هوشمند شده است تا همچنان اپل واچ را سلطان گجت های پوشیدنی جهان بدانیم. و در جایگاه پنجم نیز کنسول هیبریدی نینتندو سوئیچ قرار دارد که موفق شده در سال ۲۰۱۷ میلادی، فروش ۱۵ میلیونی را تجربه کند.
سال آینده نیز آیفون پرفروش ترین محصول حوزه تکنولوژی خواهد شد

آیفون اپل سال گذشته نیز با ۲۱۱ میلیون دستگاه فروش موفق به کسب لقب پرفروش ترین محصول حوزه تکنولوژی شده بود. دنیل ایوس، تحلیلگر موسسه GBH Insights عنوان می‌کند که باید از همین حالا پادشاه پرفروش ترین محصول حوزه تکنولوژی در سال ۲۰۱۸ میلادی را به لطف تعداد بسیار زیادی از کاربران که خودشان را آماده‌ی تعویض گوشی های خود با مدل های سال ۲۰۱۸ می‌کنند، آیفون اپل بدانیم. حتی گفته می‌شود اپل قرار است سال آینده یک نسخه جدید از آیفون اس ای ۴ اینچی خودش را نیز روانه بازار کند که به طبع می‌تواند بر تعداد مشتریان این محصولات بی‌افزاید. یک محقق دیگر به نام پاتریک مورهد نیز انتظار دارد که اپل قیمت مدل های غیر آیفون ایکس خود را سال دیگر کاهش دهد. وی می‌گوید، هر مدلی که آیفون که فاقد طراحی با نمایشگر لبه به لبه است، در سال آینده با کاهش قیمت روبرو خواهد شد.
در بخش اسپیکرهای هوشمند ارزان قیمت نیز رقابت بسیار سنگینی بین آمازون و گوگل با اسپیکرهای آمازون اکو دات و گوگل هوم مینی شکل گرفته است. باید دید که کدام یک از این دو محصول در سال ۲۰۱۸ میلادی می‌توانند پرفروش‌تر ظاهر شوند!

نظرات بسته شده است.