لنگرود گیلان / تشکیل پرونده برای ۲ رئیس شعبه بانک برای ارائه خدمات به خانم‌ های بی‌ حجاب

سید هاشم میرحسینی: در صورت عدم توجه شخص بی‌ حجاب نسبت به تذکر داده شده و اصرار بر منکر ارتکابی، لازم است بلافاصله با پلیس فراجا تماس گرفته و موضوع به ضابطان اطلاع داده شود.

لنگرود گیلان / تشکیل پرونده برای 2 رئیس شعبه بانک برای ارائه خدمات به خانم‌ های بی‌ حجاب

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود گیلان از تشکیل پرونده برای دو رئیس شعبه بانک برای ارائه خدمات به خانم‌های بی‌حجاب خبر داد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سید هاشم میرحسینی گفت: برای دو رئیس بانک به اتهام ارائه خدمات به خانم‌های بی حجاب، پرونده قضایی تشکیل شده است.
وی افزود: این دو بانک نسبت به کشف علنی حجاب در بانک بی اعتنا بودند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود گفت: مدیران و مسولان در صورت مواجهه با جرم مشهود همچون بی‌حجابی یا کشف حجاب در محل کار قبل از ارائه هرگونه خدمات اداری و عمومی به شخص خاطی، باید به وی تذکر دهند.
سید هاشم میرحسینی افزود: در صورت عدم توجه شخص بی‌حجاب نسبت به تذکر داده شده و اصرار بر منکر ارتکابی، لازم است بلافاصله با پلیس فراجا تماس گرفته و موضوع به ضابطان اطلاع داده شود.
همچنین مدعی العموم به مسولان و روسای ادارات هشدار داد: چنانچه مسولان ادارات و نهاد‌های متولی نسبت به اجرای قوانین و مقررات و دستورالعمل صادره اهتمام جدی نداشته و با ترک فعل خود موجبات نفوذ فساد و فحشا را در جامعه فراهم و فرهنگ عمومی را نقض نمایند به استناد ماده ۵۷۶ و بند ب ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

نظرات بسته شده است.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه