رییس شورای شهر تهران: شایعه بازداشت عضو شورای شهر و استعفای شهردار تهران دروغ است

چمران گفت: خوشبختانه آقای شربیانی در صحن شورا حاضر شدند و شایعاتی که در خصوص بازداشت ایشان در فضای مجازی منتشر شده بود نشان داد که دروغ است. استعفای شهردار تهران نیز دروغ دیگری است که گفته می‌شود.

رییس شورای شهر تهران: شایعه بازداشت عضو شورای شهر و استعفای شهردار تهران دروغ است

خبر بازداشت یکی از اعضای شورای شهر تهران که از صبح امروز در برخی شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود با حضور وی در صحن شورا تکذیب شد و رییس شورای شهر تهران شایعه بازداشت عضو شورای شهر و استعفای شهردار تهران را دروغ دانست.
به گزارش ایسنا، از صبح امروز در برخی کانال‌های خبری شایعه‌ای مبنی بر بازداشت یکی از اعضای شورای شهر تهران منتشر شده بود که با پیگیری از پرویز سروری نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، وی اعلام کرد که چنین موضوعی صحت ندارد و عضو شورای شهر تهران که خبر بازداشتش منتشر شده بود به دلیل حضور در برنامه‌ای در شب گذشته که تا پاسی از شب طول کشیده بود در ابتدای جلسه امروز شورا حاضر نشده که تا دقایقی دیگر در صحن شورا حاضر خواهد شد.
بنابراین گزارش، عضو مورد نظر شورای اسلامی شهر تهران نهایتا در صحن شورا حاضر شد و پس از حضورش مهدی چمران ریاست شورا، گفت: خوشبختانه آقای شربیانی در صحن شورا حاضر شدند و شایعاتی که در خصوص ایشان در فضای مجازی منتشر شده بود نشان داد که دروغ است. متاسفانه زمانی که جمعی در حال کار کردن هستند هجمه‌ها به سمت آن‌ها روانه می‌شود؛ لذا امیدوارم که در کار خودشان موفق باشند.
وی ادامه داد: بنده خبر داشتم که حالشان خوب نیست و درباره وی گفته بودند که دستگیر و زندانی شده اند. حتی شایعاتی هم درباره آقای کاشانی که به کربلا رفته بودند و آقای اقراریان که برای دیدار به قوه قضاییه رفته‌اند، مطرح شده است.
چمران گفت: استعفای شهردار تهران نیز دروغ دیگری است که گفته می‌شود.

نظرات بسته شده است.