واکنش‌ها به جنجال بهاره رهنما تمامی ندارد؛ از جاری سابق تا آزاده صمدی!

بهاره رهنما دوباره با ویدئویی جدید و اظهاراتی تازه در فضای مجازی جنجال به پا کرد.

 

 

جمله این بازیگر که گفت “هرکس پس از ۳۰ سال کار نتواند رفاه و آسایش برای خود و اطرافیانش فراهم کند بی دست و پاست” به سرعت در فضای مجازی ترند و دست به دست شد.
از چهره ها گرفته تا مردم عصبانی درباره لایو بهاره رهنما شروع به صحبت کردند و نظرات خودشان را درباره زندگی شراتمندانه و داشته هایشان بعد از ۳۰ سال کار به اشتراک گذاشتند.
شقایق دهقان جاری سابق بهاره رهنما با انتشار عکسی از یک پیرمرد نوشت:

پدرها و مادرهاىِ شریف و زحمتکشِ ما که عمرى جان کندند و هیچ وقت آسایش سهمشان نشد!

آزاده صمدی هم امروز با یادداشتی درباره جمله معروف «علم بهتر است یا ثروت؟!» عکسی از گاندی را منتشر کرد و به این نتیجه رسید که ۷ چیز بدون ۷ چیز خطرناک است:

ثروت بدون زحمت ،دانش بدون شخصیت،علم بدون انسانیت ،سیاست بدون شرافت ،لذت بدون وجدان، تجارت بدون اخلاق و عبادت بدون ایثار!

رسانه ها و روزنامه ها نیز به سرعت این سخنان را نقد کرده اند.
بهاره رهنما بعد از دیدن این حجم از حواشی به سمتش، مجبور به توضیح شد و گفت که مقصود او از هرکس شخص خود او بوده و نه همه مردم!
اما این توجیه به کام مردم خوش نیامد و هجمه ها بیشتر و ادامه دار شد.
حداقل انتظاری که مردم از این سلبریتی جنجال آفرین دارند، پشیمانی و عذرخواهی رسمی است و باید دید بهاره رهنما در روزهای آینده چطور این آشوب را از بین خواهد برد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه